5 patarimai paauglėms, kaip rengtis per šventes

Kaip per šventes puoštis gali paauglės?
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-12 10:33
Mados tendencijų prognozuotoja ir stiliaus guru Marija Palaikytė įsitikinusi, kad savo stilių formuoti reikia dar ankstyvoje jaunystėje, kai drabužius pradedi rinktis pati, o ne kuomet tai už tave daro tėvai. Būtent apie stiliaus paieškas specialistė kalbėjo susitikime su paauglėmis, į kurį ją pasikvietė merginoms skirtas judėjimas #grlpwr.

Kadangi susitikimas vyko gruodį, kai ant nosies Kalėdos ir Naujieji metai, kuomet kiekviena nori atrodyti išskirtinai, kartu jos tarėsi, kaip puoštis per artėjančias šventes. Drabužių parduotuvėje „Tally Weijl” paauglės turėjo per 45 minutes išsirinkti sau labiausiai patinkantį įvaizdį, kurio tema – šventinis stilius. Jokių apribojimų nebuvo, nes kiekviena mergina itin individuali, todėl svarbiausia išsirinkti kas tinka jai pačiai. Šioje stiliaus kelionėje paaugles lydėjusi M.Palaikytė dalinosi pagrindiniais patarimais, kuriuos turi žinoti kiekviena:

Kaip per šventes puoštis gali paauglės?
Kaip per šventes puoštis gali paauglės?

1. Puoškimės per šventes, nes ypatingoms progoms smagu suteikti dar daugiau žavesio. Kažkokia ypatinga detalė, o gal drąsesnis stiliaus sprendimas tik padės sustiprinti šventinę nuotaiką, kurią kuriame būdami artimųjų rate, besidalindami gerais darbais ar dovanomis.

2. Svarbiausia šventinės aprangos taisyklė – laiku ir vietoje. Tai reiškia, kad reikia apsirengti taip, kaip tinka tai progai konkrečioje vietoje. Jei pavyzdžiui einate į teatrą, tai jau yra pagarbos reikalaujanti vieta. Per šventes nebūtina maištauti!

3. Nesendinkite savęs. Labai dažnai paauglystėje norisi atrodyti vyresnei nei esi iš tikrųjų, bet jaunystė ir yra tavo grožio akcentas, todėl nereikėtų jo sudarkyti pasirenkant netinkamą makiažą ar drabužių stilių. Dar viena itin dažna klaida – perdėtas seksualumas. Neskubinkime laiko, nes jis ir taip labai greitai eina.

Kaip per šventes puoštis gali paauglės?
Kaip per šventes puoštis gali paauglės?

4. Tam, kad susikurtume sėkmingą šventinį (ir ne tik) stilių, nebūtina išlaidauti parduotuvėse – pasitelkus įdomias detales ar aksesuarus šventinę nuotaiką galite suteikti ir paprastesniems. labiau kasdieniniams drabužiams.

5. Gražiausias šventinis įvaizdis tai bendra harmonija, kuomet dera viskas: nuotaika, kompanija, vieta, o tada jau ir apranga, aksesuarai, avalynė ir galiausiai – tinkamas makiažas bei šukuosena. Jei pasipuošite vakarine suknele, būtų puiku pasirūpinti ir tinkamu makiažu, plaukais ir atvirkščiai – apsirengus kukliau nereikia vakarinio makiažo ir įspūdingos šukuosenos. Svarbiausia harmonija ir tai, kad jaustumėtės patogiai bei pasitikėtumėte savimi.

Visa tai įgyvendinti įmanoma pačiu paprasčiausiu būdu – eksperimentuojant, todėl Marija ir #grlpwr vadovė Eglė Kislovski patarė merginoms kuo daugiau bandyti ir taip atrasti būtent savo individualų stilių, nesvarbu ar kasdien ar šventėms. 

Naujausi straipsniai