5 makiažo valymo klaidos, kurios sendina jūsų odą

Makiažo valymas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-10 15:36
Atrodo, kad pagaliau jūsų kosmetikos krepšelis suformuotas – žinote, kokios priemonės jums nuostabiai tinka ir dar nuostabiau paryškina jūsų grožį. Tačiau visą įdirbį sugadinti gali nelemtos klaidos, kai stengiatės makiažą pašalinti nuo savo dailaus veidelio.

Įžymybių makiažo specialistas Andrew Sotomayoras atskleidžia, kokių dalykų reikėtų vengti, jeigu norite puikuotis spindinčia ir akis traukiančia oda.

Jūs nenusivalote makiažo prieš miegą

Visi esame apie tai girdėję, todėl sukluskite: per dieną ant mūsų odos atsiduria gausus kiekis dulkių, purvo ir kitų medžiagų, o laisvieji radikalai neigiamai veikia kolageną odoje, todėl kyla rizika anksčiau laiko pasipuošti raukšlėmis ar net pasigauti uždegimą. Taigi, būtinai pašalinkite makiažą ir jo likučius kuo kruopščiau, kad oda spindėtų – kitu atveju jūsų laukia užkimštos poros ir ankstyvosios raukšlės.

Jūs nekeičiate veido rankšluosčio reguliariai

Laisvieji radikalai „limpa“ ne tik prie nešvarios odos, jų armija gali būti atrasta ir ant jūsų rankšluosčio vonios kambaryje. Stenkitės veido rankšluostį keisti bent kas antrą dieną, kad išvengtumėte nešvarumų, bakterijų ir kitų mikrobų, kurie turi įtakos raukšlių susidarymui.

Agresyviai trinate akis

Kai daromės makiažą, akims skiriame itin daug dėmesio. Bene labiausiai akcentuojame blakstienų grožį, kurios, tarkime, užriestos gali suteikti išvaizdai jaunatviškumo pliūpsnį. Tačiau agresyvus bandymas nuvalyti akių makiažą gali jas suerzinti, sudirginti, taip pat turėti įtakos blakstienų iškritimui. A.Sotomayoras pataria akių makiažo valymui naudoti ekologiškos medvilnės vatos padelius ir rinktis aliejinio pagrindo akių makiažo valiklį.

Naudojate makiažo valymo servetėles

Klaidingai manoma, kad drėgnos makiažo valymo servetėlės tinka viskam. Išties, kaip pabrėžia makiažo specialistas, jos nuvalo tik matomą makiažą, t. y. oda nėra nuvaloma švariai, ant jos lieka makiažo likučių. Be to, oda gali sudirgti, pradėti niežtėti, išsausėti, tad paryškėja raukšlės, „žąsų kojelės“ (raukšlės apie akis). Geriausias pasirinkimas – drėkinantis makiažo valiklis.

TAIP PAT SKAITYKITE: BRY pamokėlė: kaip išsirinkti blakstienų tušą?

Jūsų odos valiklis yra žalingas

Jo sudėtis gali būti gausi tokių sudėtinių dalių kaip alkoholis, dirbtiniai kvapai, tad oda pastebimai praranda savo elastingumą ir pradeda sausėti. Todėl prieš rinkdamosi tokią priemonę įsigilinkite į sudėtines dalis, kadangi daugelis jų odą ne puoselėja, bet ją žaloja ir skatina raukšlių susidarymą.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai