5 madingiausios nagų spalvos šį rudenį

Manikiūras / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Vasarai jau reikia pamojuoti ranka ir pasitikti gelstantį rudenį. O mojuoti geriausiai ranka, kuri papuošta dailiu manikiūru, tada visiems norisi jį rodyti. Pristatome madingiausias šio rudens sezono nagų lakų spalvas.

Rudeniui stovint už durų teks pamiršti šviesias, gelsvas ar ryškias rožines manikiūro spalvas, kuriomis džiaugėtės visą vasarą. ​

Rudeniui stovint už durų teks pamiršti šviesias, gelsvas ar ryškias rožines manikiūro spalvas, kuriomis džiaugėtės visą vasarą. Rudeninį truputį reikia surimtėti, nes jis atneša šiek tiek melancholijos ir ramumos.

Baklažano spalva

Šį sezoną violetinė – išties madinga spalva. Su tokiu manikiūru atrodysite rafinuotos, pasitempusios ir (tik nuo jūsų priklauso, gerai tai ar ne) sunkiai prieinamos. Beje, toks atspalvis taip pat tinka visiems odos tonams. Tamsiai violetinius, purpurinius atspalviai šį sezoną jums siūlys visos manikiūrininkės. Jei jų paklausysite, nenusivilsite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šukuosenos, kurios jus sendina. Kokiems eksperimentams geriau nesiryžti?

Manikiūras / Shutterstock nuotr.

Tamsūs mėlynai žalios spalvos atspalviai

Į jūsų nagus pažvelgę žmonės klaus: „Kokia čia spalva: mėlyna ar žalia?“ Jei jums patinka stebinti ir sukelti šiokį tokį chaosą, šį rudenį rinkitės mėlynai žalią spalvą. Apskritai dominuos nenatūralios spalvos, jos bus vis įdomesnės, tad kartais sunkiau net tiksliai įvardyti, ar spalva mėlyna, ar žalia.

Smaragdinė

Žalia turi įvairiausių atspalvių. Šį rudenį neprašausite pro šalį pasirinkusios tamsius smaragdinius nagus. Kai už lango lėtai pradeda gelsti lapai, norisi su tuo kovoti. Tad rinkitės sodrius ir dramatiškus, bet taip pat jaukius ir raminančius žalsvus atspalvius – visai kaip pati gamta!

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip ilgalaikį manikiūrą išsaugoti dar ilgiau

Manikiūras / Shutterstock nuotr.

Raudona

Šį sezoną, kaip ir kiekvieną rudenį, pereinama prie tamsesnių, gilesnių spalvų ir jų atspalvių. Tad puikiai pasirinksite, jei nuspręsite, kad jūsų manikiūras turi būti tamsios ir sodrios raudonos, oranžinės, vyno spalvos, plytų raudonio. Tokį manikiūrą nesunku priderinti prie bet kokios aprangos ar makiažo.

Manikiūras / Shutterstock nuotr.

Pastelinių spalvų manikiūras – nemari klasika

Ne visos šį sezoną madingos spalvos – tik tamsios. Jeigu jums patinka paprasti dalykai, viena iš mados tendencijų – nagus lakuoti paprastai ir šviesiai. Tad drąsiai galite rinktis trumpus ar vidutinio ilgio nagus ir juos lakuoti „nude“ spalva. O kad jie neatrodytų nuobodžiai, šiek tiek papuoškite subtiliais raštais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Be manikiūro nė dienos: kodėl už daugelį priemonių moterys turi dėkoti vyrams

Nagai / Shutterstock nuotr.
Madingiausios šio rudens nagų spalvos (13 nuotr.)
+7

TAIP PAT SKAITYKITE: Princesė Diana mylima iki šiol, nes vadovavosi ne protu, o širdimi?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau