5 labiausiai aistras kurstantys aromatai

Rožė / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-16 18:00
Galite netikėti, kad tam tikri kvapai turi didžiulę įtaką mūsų savijautai, tačiau nieko neprarasite įtraukusios juos į intymaus gyvenimo rutiną, kuri jau nebebus tiesiog rutina! Teigiama, kad tam tikri kvapai padeda lietis jausmams, skatina aistrą ir iš naujo uždega santykius tikra meilės ugnimi... Taigi siūlome šiek tiek kvapios išmonės ir kūrybingumo!

1. Rožės. Šios karališkos gėlės svaigina itin malonia kvapų jūra. Ne veltui tradiciškai jos asocijuojasi su meile ir aistra, be to, padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti. Lašelis eterinio rožių aliejaus, sumaišyto su masažo kremu, nustebins puikiu rezultatu. Juk malonūs ir kvapūs prisilietimai ne tik pažadina aistrą, bet ir suteikia nuostabių potyrių, suartina poras.

2. Santalai. Kiek kitoks, aštresnis, vyriškesnis, prieskonių aromatas, kuriame slypi daug gaivališkos jėgos. Sakoma, kad santalai pakelia nuotaiką, pažadina erotines fantazijas, padeda atsikratyti psichologinių susivaržymų intymiame gyvenime ir dovanoja tikrą laisvę.

3. Bergamotės. Jos vilioja įmantriu savo kvapu ir dovanoja tikrą gyvenimo džiaugsmą. Padeda apsispręsti neryžtingiems įsimylėjėliams, suteikia malonių pojūčių. Tereikia kelių lašelių eterinio aliejaus, kad miegamasis pakviptų šiuo jaukiu ir galingu aromatu.

4. Kalnų levandos. Jos teigiamai veikia žmogaus organizmą, kuris nuolat patiria  stresą ir įtampą. Kalnų levandos atpalaiduojamai ir daro teigiamą įtaką visiems kūno raumenims, lytiniams organams. Dauguma aromaterapijos specialistų būtent kalnų levandų kvapais gydo menstruacijų ciklo sutrikimus. Vyrai taip pat turėtų džiaugtis, mat kalnų levandos stimuliuoja hormono testosterono gamybą. Išbandykite kvapią vonią su keliais lašais eterinio kalnų levandų aliejaus ir liksite maloniai nustebinti!

5. Kvapiosios kanangos. Šis aromatas šiuolaikinėje parfumerijoje labai populiarus. Be to, vadinamas kone labiausiai geismą žadinančiu afrodiziaku. Sakoma, kad kvapiosios kanangos vaidina lemiamą vaidmenį sprendžiant lytinio šaltumo ir impotencijos problemas.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai