5 knygos, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Skaitanti moteris / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-05 09:00
Kada daugiau skaityti, jei ne vasarą? O, kaip sakoma, skaityti būtina tik geriausią ir naudingiausią literatūrą. Siūlome 5 knygas, kurios privers susimąstyti ir pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą.

Bronnie Ware „5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant“

Kada daugiau skaityti, jei ne vasarą? Kaip sakoma, skaityti būtina tik geriausią ir naudingiausią literatūrą.

Australijos seselė Bronnie Ware, kuri suteikdavo lengvinantį gydymą mirštantiems pacientams, keletą metų fiksavo, ko prieš mirtį labiausiai gailisi žmonės. Savo pastebėjimus ji iš pradžių aprašė įraše tinklaraštyje, bet po didžiulio susidomėjimo nusprendė išleisti knygą „5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant“.

Atrodytų, kad knyga turėtų būti liūdna, tačiau taip nėra – Bronnie Ware geba dalykus aprašyti taip, kad tada, kada reikia šypsositės, o tada, kada būtina, surimtėsite ar net pravirksite. Tačiau viskas dėl to, kad atrastumėte gyvenimo prasmę.

Panache Desai „Raskite savo sielos ženklą. 33 dienų kelionė link gyvenimo tikslo, aistros ir džiaugsmo“

Šiuolaikinis dvasinis mokytojas Panache Desai moko žmones iš naujo pažvelgti į savo gyvenimą – atsikratyti nedžiuginančių emocijų ir priimti save tokius, kokie esame. Knygoje jis paprastai ir aiškiai išdėsto tai, kodėl mums svarbios mūsų emocijos, kodėl jas turime išgyventi, o ne paslėpti tamsiausioje kertėje.

Mūsų gyvenime daug kančios, skausmo, mes bijome pamatyti savo tikrąjį veidą, vengiame pripažinti baimę, gėdos jausmą, pyktį ir kitus jausmus. Visos šios paslėptos emocijos sudaro tankų virpesinį sluoksnį, kuris slopina mūsų dvasios spindesį. Ar tai įmanoma pakeisti? Šiuolaikinis dvasinis mokytojas Panache Desai tikina, kad pakeisti savo požiūrį į pasaulį ir pradėti gyventi, jaustis kitaip tereikia 33 dienų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šių laikų dvasinis mokytojas pataria, kaip pakeisti savo gyvenimą per 33 dienas

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Francine Jay „Laimė turėti mažiau“

Per išpardavimus parsitempiate daugybę daiktų ir drabužių? Ar jie jums po kurio laiko tampa našta? Knyga tikrai skirta jums, jei negalite atsispirti daiktų magijai, jei negalite nepirkti ir atsispirti viliojančioms akcijoms.

Tai – minimalistinio gyvenimo būdo vadovas, nes knygoje išdėstyti konkretūs žingsniai, ką turite daryti, kad išsivalytumėte nuo savo daiktų. Knyga padės išlaisvinti iš daiktų kalėjimo, džiaugtis didesne namų erdve, sutaupyti pinigų. Autorė teigia, kad susimažinusi savo didelius poreikius, 80 tūkst. dolerių namo paskolą grąžino per trejus metus. Įkvepia, ar ne? Atsikratykite daiktų ir džiaukitės gyvenimu!

Laurent Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“

Paryžius, vasara ir vaikinas, kuris nori nušokti nuo Eifelio bokšto. Ką mainais į savo gyvybę atiduotumėte paslaptingam vyrui? Ar darytumėte viską, ko jis paprašys, net jei kartoja, kad nori jums gero? Ar paklaustumėte savęs, kas tas vyras, ko jis išties nori ir ko vertas jūsų gyvenimas?

Knyga verčia susimąstyti, kaip įveikti savo baimes, įpročius ir padeda gyvenime atrasti džiaugsmą ir prasmę.

Jo Šventenybė Dalai Lama ir Howardas C. Cutleris „Menas būti laimingam“

Ši knyga – pokalbis tarp Rytų ir Vakarų pasaulių. Ją sudaro psichologo Howardo C. Cutlerio ir budistų dvasinio vadovo Dalai Lamos pokalbiai. Apie ką jie? Apie siekį būti laimingiems. Žmogus išties gali pasiekti vidinę harmoniją ir susitaikyti su pasauliu bei savimi. Tai knyga, kuri į kasdienį pasaulį padės pažvelgti kitomis akimis – nubusti ir užmigti kur kas ramesniam, geresniam ir pajusti vidinę ramybę, atrasti kasdienę, paprastą ir visiems prieinamą laimę.

TAIP PAT SKAITYKITE: VYRAI ATVIRAI IR DRĄSIAI. Merūnas Vitulskis: „Dėl šeimos nedvejodamas atsisakyčiau karjeros“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai