5 kaukės odai su varške: drėkina, jaunina, maitina

Varškės kaukė / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-23 15:00
Daugelis moterų žino, kad varškė ne tik natūralus produktas, bet ir toks, kuris gražina odą suteikia jai nuostabaus švytėjimo ir gaivumo. Be to, varškė idealiai tinka bet kokio tipo odai. Išmėginkite šias gražinamąsias priemones.

Pirma, verta žinoti, kad varškė labai gerai drėkina odą – pakanka užtepti jos ant veido ir įmasažuoti į odą bei palikti 20 minučių. Efektą pajausite iš karto.

Antra, tai pigesnė alternatyva cheminėms grožio priemonėms, kurią nesunku ir paprasta išbandyti. Jeigu jūsų oda sausa – rinkitės riebesnę varškę, o jeigu labai riebi – mažesnio riebumo.

Varškės kaukė sausai odai – drėkina ir maitina, suteikia aksominį švelnumą

Receptas labai paprastas – jums tereikės varškės ir pieno. 1 valg. š. varškės sutrinkite ir sumaišykite su 2 valg. š. šilto pieno. Kaukę užtepkite ant veido ir palikite 20 minučių. Praėjus nurodytam laikui veidą nuplaukite šiltu vandeniu.

Varškės kaukė riebiai odai, šalinanti riebų blizgesį

Sumaišykite 1 valg. š. varškės su 1–2 valg. š. kefyro arba rūgpienio. Gautą masę tepkite ant veido, palikite 15–20 minučių ir tuomet nuplaukite vėsiu vandeniu.

Varškės kaukė normaliai odai – tonizuoja ir atgaivina

1 valg. š. varškės sumaišykite su smulkiai sutrinta morka (1 valg. š.) ir pridėkite 2 valg. š. alyvuogių aliejaus. Viską gerai išmaišykite ir užtepkite ant veido. Nuplaukite po 20 minučių.

Varškės kaukė visų tipų odai

1 valg. š. varškės sumaišykite su 2 valg. š. atvėsintos žaliosios arbatos. Gauta mase įtrinkite odą ir palikite 20 minučių. Nuplaukite vėsiu vandeniu. Oda atrodys sudrėkinta, gaivi, pamaitinta.

Varškės kaukė vystančiai odai

Ši kaukė puikiai lygina raukšles. Jums reikės 1 valg. š. sumaišyti su 1 arbat. š. medaus, 2 valg. š. šilto pieno, 2 arbat. š. citrinų sulčių. Visus ingredientus kruopčiai sutrinkite ir sumaišykite iki vientisos masės. Kaukę dėkite ant veido 15–20 minučių. Vėliau nuplaukite šiltu vandeniu, paskui veidą skalaukite vėsiu.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai