5 filmai, kuriuos turėtumėte pasižiūrėti su mama

Mama ir dukra / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-06 15:00
Šis savaitgalis skirtas mamoms. Kai sočiai privalgysite ir pabendrausite, atsipūsti galėsite žiūrėdami filmą. Rinkitės tokį, kuris patiktų mamai. Štai rekomendacijos!

„Mama mia!“ – linksmas miuziklas apie mamą, dukrą ir tris galimus jos tėčius. Kuris tikrasis ir kodėl mama neatskleidžia dukrai tiesos? Skambančios ABBA dainos, garsūs aktoriai ir puikūs vaizdai nuteiks linksmai ir padės praleisti puikią popietę.

„Laumės vaikas“. 1928-ųjų Los Andželas. Kai vieniša mama išeina į darbą, jos sūnus dingsta be žinios. Nors po penkių mėnesių policija randa vaiką, motina tikina, kad tai – ne jos sūnus. Motina nenori susitaikyti su neteisybe ir stoja į kovą su teisėsauga. Valdžia, norėdama nutildyti kovojančią motiną, pasiunčia ją į beprotnamį. Tačiau motina vis tiek nenuleidžia rankų ir toliau ieško savo vaiko, kad ir kiek tai kainuotų...

„Pamotė“. Džekė ir Izabelė – dvi skirtingos moterys ir atrodo, kad jų niekas nesieja. Bet aplinkybės priverčia abiem kartu rūpintis vaikais. Tai neišgalvota šeimos istorija, jausminga, nuoširdi, rami, graudi ir reali…

„Motinos diena“. Sendy yra išsiskyrusi dviejų berniukų mama, kurios buvęs vyras vedė jaunesnę moterį. Miranda – garsi rašytoja, kuri savo dukrą atidavė įvaikinti, kai ši buvo dar visai mažytė. Jau užaugusi Kristin svarsto, kas yra jos mama. Bradley – buvęs elitinių jūrų pajėgų kariškis, besistengiantis susitaikyti su žmonos netektimi ir bandantis tinkamai pasirūpinti savo dukra, kuriai jau pradeda rūpėti berniukai. Motinos diena visiems nėra ta šventė, kuri praeitų sklandžiai ir linksmai.

„XX amžiaus moterys“. Filmas, kuris įtrauks moteris, nes tai istorija apie jas – skirtingas ir panašias, stiprias ir silpnas. Nors rodomas aštuntasis dešimtmetis, tačiau, panašu, kad aktualijos nesikeičia. Tai trijų moterų istorija apie tai, kaip jos ieškojo savo laisvės ir meilės aštuntajame dešimtmetyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokį filmą žiūrėsite savaitgalį?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai