5 dovanų idėjos džentelmenams Šv. Valentino proga

Vyriški aksesuarai / E&M TIES nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-14 13:01
Vos tik ateina vasaris, galvoje pradeda kirbėti mintis apie Šv. Valentiną. Ši diena su kiekvienais metais gali virsti ir savotišku galvosūkiu: ką nupirkti, ką padovanoti ir kur ieškoti? Moteris lepinti nėra jau taip sudėtinga. Tačiau kaip pradžiuginti vyrą?

Salono „E&M TIES“ vadovės Irinos Andžejevskajos teigimu, svarbu žinoti, kur kreiptis. Tuomet pavyks ne tik įtikti, bet ir maloniai nustebinti mylimąjį.

„Esu įsitikinusi, jog neverta dovanoti niekučių. Kur kas vertingesne dovana gali tapti vyriškas aksesuaras. Koks? Štai Jums TOP 5“.

1. Kaklaraištis

Jei jūsų išrinktasis turi vos keletą kaklaraiščių, ir tai – betkokių, o padovanoti jam kokybišką aksesuarą nusprendėte pati, privalu remtis pagrindiniais patarimais, kurie padės išrinkti tikrai gerą daiktą.

Nors šilkinis kaklaraištis tinka bet kokia proga, to paties negalima pasakyti apie spalvą ir raštą.

„Saugiausia rinktis rankų darbo, trijų dalių kirpimo kaklaraištį su slenkančiu siūlu bei šilkiniu pamušalu. Jis visada puikiai atrodys, išlaikys formą ir ilgai tarnaus. Jei ieškote prabangesnio kaklaraiščio, rinkitės su septyniomis ar dar daugiau klosčių – tokiam pagaminti vientisas šilko gabalas simetriškai lankstomas iki klasikinės kaklaraiščio formos ir susiuvamas rankomis.

Nors šilkinis kaklaraištis tinka bet kokia proga, to paties negalima pasakyti apie spalvą ir raštą. Svarbu prisiminti, kad kuo raštas subtilesnis, tuo kaklaraištis yra oficialesnis. Smulkiai suausti, kontrastuojančių spalvų kaklaraiščiai sudaro gražų įspūdį ir puikiai tinka prie dalykinės aprangos“, – teigia I.Andžejevskaja.

E&M TIES nuotr.
E&M TIES nuotr.

2. Peteliškė

Vis daugiau jaunų, stilingų vyrų renkasi aksesuarus, kurie ilgą laiką buvo įsivaizduojami tik vyresnio amžiaus vyrų drabužinėse. Ką verta žinoti, svarstant pirkti varlytę, fantaziją ar kaklaskarę?

„Pagal etiketą, oficialios progos metu galima puoštis tiek kaklaraiščiu, tiek varlyte. Dažniausiai pasirenkamas tas aksesuaras, kuris vyrui patogesnis. Vis dėlto, kur kas griežtesni reikalavimai taikomi renkantis smokingą. Smokingas reikalauja specialių marškinių su sąsagomis ir apykaklės, pritaikytos peteliškei. Pageidaujama, kad peteliškė būtų rišama.“

3. Fantazija

Fantazija universalus aksesuaras, išskyrus tuos atvejus, kai į švarko atlapą įsegami kiti aksesuarai ir papuošimai.

„Galimi įvairiausi deriniai, svarbiausia nepamiršti taisyklės, kad būtent fantazija yra derinama prie aksesuaro, o ne aksesuaras prie fantazijos. Jeigu aksesuaras kelių spalvų, galima rinktis vienspalvę fantaziją, arba ją tiesiog derinti prie marškinių spalvos.“

E&M TIES nuotr.
E&M TIES nuotr.

4. Kaklaskarė

Be klasikinių kaklaraiščių ir varlyčių, vis populiarėja kaklaskarės. Vyrai, kurie nemėgsta kaklaraiščių, bet nori atrodyti elegantiškai, gali rinktis klasikinę šilkinę kaklaskarę, dar kitaip žinomą „ascot“ vardu. Šios derinimo principai panašūs į kaklaraiščio.

„Kaklaskarę besirenkantieji pritars, kad ji suteikia itin skoningos, lengvos ir romantiškos elegancijos pojūtį“, – pasakoja I. Andžejevskaja.

5. Sąsagos

Šis aksesuaras bene pats populiariausias. Galima pastebėti, jog būtent sąsagoms skirtų marškinių šįmet buvo galima išvysti ir ant didžiausių mados namų podiumų.

„Sąsagos – tai tikra klasika. Jos puikiai dera prie įvairių tipų marškinių: klasikinių baltų, įmantresnių spalvotų ar net nuotaikingai margų. Be to, šios atjaunina stilių. Jų mados lieka nepakitusios. Svarbiausia, jog būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų, patvarios ir tarnautų ne vienerius metus. Jauniems vyrams patartina padovanoti stilingas, įdomių formų sąsagas, vyresniems labai tiks sąsagos su tikrais akmenimis ar pagamintos iš tauriųjų metalų.

O svarbiausias patarimas – nepamiršti, jog grožiui ir gerai išvaizdai, kaip ir meilei, nėra amžiaus apribojimų. Todėl visuomet dovanas rinkite drąsiai ir nebijokite eksperimentuoti.“

E&M TIES nuotr.
E&M TIES nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai