Penkios Cindy Crawford pamokos – norinčioms amžinai būti gražioms

Supermodelio Cindy Crawford karjeros akimirkos / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-03 09:12
Atrodo, kad supermodelis Cindy Crawford (51) išmoko sustabdyti laiką. Gražuolė iki šiol kiekvieną dieną atrodo tarsi ta pati dievaitė, kurią matėme prieš 20 metų. Kokia jos paslaptis? Na, jų yra net keletas.
 1. Cindy Crawford teigia, kad seniai atsisakė vienos iš mažų ryto nuodėmių. Nuspausti žadintuvo mygtuką ir leisti sau pamiegoti ilgiau – kiekvienos svajonė. Lygiai tokia pati kaip ir puikiai jaustis su bikiniu. Cindy kiekvieną rytą pradeda kardio pratimais pagal šokių muziką. Kas ją motyvuoja? „Žinojimas, kad jei vyras manęs paprašys patraukti lovą, aš sugebėsiu tai padaryti“, – kalbėdama su užsienio žiniasklaida neslepia ji.
  „Scanpix“/AP nuotr./Supermodelio Cindy Crawford karjeros akimirkos
  „Scanpix“/AP nuotr./Supermodelio Cindy Crawford karjeros akimirkos

 2. Cindy visuomet naudoja kūno šveitiklį. Dar būdama duše, išsitepa kūno aliejumi ir nuoširdžiai šveičia jį. Vėliau ją tepa kūno losjonu. „Kokia nauda iš kūno drėkinimo, jei nenušveiti negyvų ląstelių?“
  AFP/„Scanpix“ nuotr./Cindy Crawford
  AFP/„Scanpix“ nuotr./Cindy Crawford

 3. Cindy visuomet naudoja apsauginį kremą nuo saulės ir stengiasi, kad prieš einant miegoti jai po ranka visuomet būtų naktinio serumo. Kol esi jaunas gali pasirodyti nieko tokio nueiti miegoti su makiažu, tačiau tokiu atveju apie jaunystės ilgaamžiškumą galite tik pasvajoti.
  ViDA Press nuotr. /Cindy Crawford
  ViDA Press nuotr. /Cindy Crawford

 4. Grupinės treniruotės moteriai taip pat labai patinka. Bent kartą per savaitę ji susitinka su bičiuliais, kad galėtų kartu savo sporto salėje kaip reikiant išsikrauti.
  Vida Press nuotr./Cindy Crawford
  Vida Press nuotr./Cindy Crawford

 5. Kiekvieną vakarą po vakarienės C. Crawford suvalgo gabalėlį juodo šokolado. Be jo moteris patiria alkio priepuolius ir sako, kad šokoladas būtinas numalšinti naktimis daugelį moterų kamuojantį alkį.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai