5 būdai, kaip švęsti Valentino dieną karantino sąlygomis

Valentino diena / Shutterstock nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-01-29 08:59
Nors karantinas neretai pakoreguoja mūsų planus, gyvenimas nesustoja – dirbame ir mokomės iš namų, su artimaisiais bendraujame per nuotolį, o sportuoti galime tiesiog kambaryje. Bet kaip karantino sąlygomis švęsti šventes? Ir ypatingai tokias, kaip Valentino diena? Juk tokios dienos įprastai neapsieina be romantiškų staigmenų, ilgų pasivaikščiojimų ar vakarienės žvakių šviesoje. Laimei, romantika, įspūdžiai ir netikėtos staigmenos tikrai įmanomos net karantino laikotarpiu, o tam prireiks vos šiek tiek fantazijos ir technologijų.

Norintiems, kad šių metų Valentino diena būtų ypatinga nepaisant karantino, dalinamės 5 patarimais, kurie paįvairins jūsų šventę ir suteiks jai daugiau spalvų. 

Surenkite improvizuotą tapybos vakarą

Visuomet turėjote tradiciją Valentino dienos proga kur nors išvykti ar išbandyti kažką naujo? Paprasčiausiai perkelkite tokias pramogas į savo namus. Tiesa, nepamirškite būsimam vakarui pasiruošti iš anksto: internetu užsisakykite keletą drobių, akrilinių dažų ir teptukų.

Tai leis Valentino dieną praleisti užsiimant nauja veikla drauge su jūsų antrąja puse. Visiškai nesvarbu, ar gyvenime prieš tai esate laikę rankose teptuką ar ne – net bandant tapyti pirmą kartą tai gali tapti nuotaikingu ir smagiu vakaru, tapant drauge su savo antrąja puse, o vėliau mėgaujantis romantiška vakariene. Be to, po šio vakaro visam laikui turėsite Valentino dieną priminsiančius suvenyrus ant drobės.

Leiskitės į „lobių medžioklę“

Visame pasaulyje labai populiarios „lobių medžioklės“. Jų principas labai paprastas ir lengvai pritaikomas bet kokiomis sąlygomis: keliose vietose išslapstomos įvairios užuominos, kurios veda prie staigmenos ar „lobio“. Paprastai tai daroma lauke, skirtingose lokacijose, bet tokią lobio medžioklę nesunkiai galima perkelti ir į jūsų būstą.

Tam taip pat reikės pasiruošti: kol jūsų antroji pusė nemato, paslėpkite namuose atokesnėse vietose užuominas, o atėjus Valentino dienai padėkite matomoje vietoje pirmąjį raštelį ir belaides ausines. Užsidėjusi belaides ausines, jūsų antroji pusė pradės ieškoti „lobio“, o jūs, kalbėdami taip pat per ausines, galėsite sakyti įvairias užuominas ar tyčia klaidinti.  

Ausinės „Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.
Ausinės „Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.

Tokiai „lobio medžioklei“ geriausiai tinka belaidės ir aplinkos garsus izoliuojančios ausinės, nes svarbu, kad jūsų antrosios pusės niekas neblaškytų ir ji galėtų susikaupti. Pavyzdžiui, „Huawei FreeBuds Pro“. Šios ausinės ne tik izoliuoja aplinkos garsus, bet ir gali nuslopinti net labai garsų triukšmą. Tai užtikrina hibridinis aktyvus triukšmo slopinimas.

Ši technologija, dėl į vidų ir į išorę nukreiptų mikrofonų, aptinka bet kokį triukšmą ir jį izoliuoja tiksliais antigarsiniais signalais. Ausinės geba pasiekti net iki 40 decibelų garso slopinimo efektą. Maža to, ausinės pagal garsumą atpažįsta aplinką, kurioje esame, ir galime aktyvuoti būtent jai tinkamą triukšmo slopinimą. Taigi, jūsų „lobių paieškos“ šią Valentino dieną nesugadins jokie pašaliniai garsai, o jūs galėsite nevaržomai bendrauti visos paieškos metu. 

Įamžinkite savo Valentino dieną

Suplanavote pusryčius lovoje, vakarienę prie žvakių, netikėtų dovanėlių, bet manote, kad dar kažko trūksta? Kartais įkvėpimo ar gerų idėjų tikrai nereikia ieškoti toli, tiesiog pasiimkite savo telefoną ir sutarkite su antrąja puse, kad visą šią dieną įamžinsite nuotraukose.

Fotografuokite pusryčius su šypsenomis, netikėtas staigmenas, kartu gaminamą vakarienę ir žvakių romantiką. Išsaugokite šias nuotraukas, o vėliau – įrėminkite arba atspausdinkite kaip prisiminimų knygą. Turėsite visam laikui išliksiantį įrodymą, kad net karantino laikotarpiu jūsų Valentino diena buvo romantiška ir kupina netikėtumų. 

Šokiai ir sportas visą dieną

Geras sprendimas yra praleisti visą Valentino dieną aktyviai – nuo aktyvių pasivaikščiojimų lauke ir pratimų poroms namuose iki ritmingų šokių. Bet dar geriau – vakare ar jau kitą dieną pasidžiaugti pasiektais rezultatais, o kaip geriau juos sekti jei ne su išmaniuoju laikrodžiu? Užsidėkite juos abu. Jai – puikiai subalansuotas ir stilingas „Huawei Watch Fit“, o jam – „Huawei Watch GT 2“.

„Huawei Watch Fit“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei Watch Fit“ / Gamintojo nuotr.

Abu laikrodžiai pasižymi itin ilgai laikančia baterija: „Watch Fit“ po įkrovimo tarnaus apie 10 dienų, o „Watch GT 2“ – iki dviejų savaičių, todėl naudotis laikrodžiais visą dieną galėsite itin aktyviai.

Be to, „Watch GT 2“ siūlo ir profesionalaus sporto trenerio paslaugas, tik jos tilps ant jūsų riešo: laikrodis seks jūsų treniruotes lokacijos nustatymo sistemų dėka bei stebės širdies ritmą su itin tikslia „TruSeen 3.5“ funkcija. Galiausiai, nepamirškite Valentino dieną nusistatyti su antrąja puse vienodų laikrodžių ciferblatų užsklandų!

„Huawei Watch GT 2“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei Watch GT 2“ / Gamintojo nuotr.

Apsilankykite drauge muziejų (virtualiai) 

Negalite susitaikyti su tuo, kad Valentino dienos negalėsite drauge praleisti kur nors kitur, besilankydami parodoje ar muziejuje? Surenkite romantišką ekskursiją sau tiesiog namuose! Šiuo metu daugybė muziejų siūlo savo virtualias ekskursijas ir galimybę apsilankyti pas juos virtualiai. Galite rinktis iš vienų garsiausių muziejų visame pasaulyje – pavyzdžiui, Niujorko Gugenheimo muziejus ar Britų muziejus Londone – arba leistis į nemokamas virtualias ekskursijas po kitus muziejus ar meno galerijas iš viso pasaulio. Taip savo Valentino dieną praleisite romantiškai ir sužinosite kažką naujo aplankydami muziejų arba meno galeriją neišeidami iš savo namų. 

Galiausiai, visada tikimės, kad jau atėjus Valentino dienai viskas vyks taip, kaip suplanavome ir nebus jokių nesklandumų. Todėl nesinori, kad lemiamu momentu mus pavestų ir išmanieji įrenginiai. Pavyzdžiui, kad mūsų sporto pasiekimai sėkmingai persikeltų iš laikrodžio į telefoną arba kad visos bevielių ausinių funkcijos veiktų, kaip ir tikimės. Dėl to visiškai nereikėtų jaudintis, jeigu naudojatės ausinėmis „Huawei FreeBuds Pro“ arba laikrodžiais „Huawei Watch Fit“ bei „Huawei Watch GT2“. Visi šie įrenginiai – kaip ir kiti „Huawei“ prietaisai – sklandžiai veikia su visais išmaniaisiais telefonais ar kitais įrenginiais, įskaitant ir „Android“ bei „iOS“. 

„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai