5-asis „Editos“ numeris + dovana žurnalas „Geros idėjos“

2013 m. / Nr. 5 / Žurnalo "Edita" archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-07 09:44
Sužinokite, kas įdomaus laukia gegužės mėnesio numeryje.

Skaitydama „Editą“ sužinosi, kad vėl madingi ne tik vaiskūs ir gaivūs drabužių atspalviai, suteikiantys jaunatviškumo. Madinga ir sveikai gyventi. Be jokio fanatizmo, kaip „Editos“ pašnekovė Guoda Azguridienė. Ji tikina nesiruošianti gelbėti pasaulio, tiesiog nenorinti prisidėti nei prie maisto gadinimo chemikalais, nei prie gyvūnų žudymo.

Bėgioti – dar viena pasaulį užvaldžiusi mada. Motyvai, dėl ko bėgioja politikai, žvaigždės ir namų šeimininkės – patys įvairiausi, tačiau rezultatas toks pat: gera savijauta, puiki išvaizda ir pasitikėjimas savimi. Mes jau matuojamės bėgimo batelius, o tu?

Šiame „Editos“ numeryje rasi dar daugiau įdomių ir naudingų temų. Sužinosi, kas yra ilgalaikis makiažas ir kam jis tinka, ar verta siųsti savo atžalas į vasaros stovyklą, kokių bendravimo klaidų vengti, jei tavo širdies draugas – išsiskyręs, kokia yra britų milijardieriaus Richardo Bransono sėkmės formulė, ką gali pamatyti nukeliavusi į Braziliją, ką skanaus pagaminti iš šparagų, kas gali pakenkti tavo kepenims, kodėl susergama osteochondroze, kada verta sudaryti vedybų sutartį.

Be to, šį kartą kartu su „Edita“ gausi ir dovaną – spalvingą žurnalą „Geros idėjos“, kuriame rasi pasakojimų apie išradingus žmones, o įvairiausių rankdarbių pamokėlės galbūt įkvėps sukurti ką nors gražaus.

Žurnalas „Geros idėjos“
Žurnalas „Geros idėjos“

 

 

Pirkdamos „Editą“, dovanų gausite žurnalą „Geros idėjos“

Naujausi straipsniai