5 aksesuarai iš Milano mados savaitės, kurių ieškoti reikia jau dabar

Mada / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-09 16:17
Kad nieko nepraleistumėte (ir turėtumėte laiko paieškoti podiumo analogų greitosios mados lobynuose). Visi šitie aksesuarai gros pirmuoju smuiku iki pat rudens!

1. Akiniai, primenantys aštuntojo dešimtmečio artefaktą – žėrintį rutulį, diskotekos pažibą. Blizgučiai, žvyneliai, gėlės, drugeliai – kuo daugiau, tuo geriau. Tai ne šiaip akiniai, tai optometrijos ir juvelyrikos meno kūriniai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

2. Auskarai, patys didžiausi, sunkiausi ir įspūdingiausi, kokius tik gali išlaikyti ausys. Sakoma, kad tokių esama net aussagų formos, bet gal verčiau prasidurti ausis?! Mados sekėjos juokauja: jei vakare ausų spenelius skauda – pasirinkote teisingai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

3. Barokiniai bateliai, kurių neatsisakytų net pati Marija Antuanetė: gėlėti, aksominiai, su įmantriomis prorėžomis ir dar įmantresniais kulnais. Ir dar avimi su blizgiomis kojinėmis, kaip gatvės stiliaus pavyzdžiuose.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

4. Diržas, o dar geriau – diržas korsetas, suformuojantis taliją net ten, kur jos pradžioje nebuvo. Net „plus size“ modeliai įvertino jų privalumus. Ir – kad ir kaip keistųsi mada – smėlio laikrodžio figūra yra auksinis grožio standartas. Būkime gražios.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

5. Mažytės rankinytės, į kurias vos telpa išmanusis telefonas. Raktus, lūpdažius ir piniginę teks susidėti kur nors kitur (pavyzdžiui, į didelę tokios pat formos rankinę!). Bet su tokia rankose niekaip neliksite nepastebėta.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Daugiau įdomių aksesuarų – albume!

Elaima.lt

Naujausi straipsniai