5-ajame Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje susitikime Šiauliuose – netikėta Manto Stonkaus staigmena

5-asis Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-26 13:47
Penktadienio vakarą Šiauliuose esančiame kokteilių bare Pataja išskirtinai moterims skirtas TV laidų vedėjos ir aktyvistės Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje susitikimas sutraukė per 200 dalyvių. Visas jas ir pačią I. Stonkuvienę nustebino netikėtas M. Stonkaus pasirodymas.

Vos Indrei užlipus į sceną, ir pačiai apie tai nieko neįtariant, joje pasirodė ir #MoterųPasaulyje tunika bei šviesių plaukų peruku pasidabinęs M. Stonkus: „Visada svajojau patekti į šį renginį, bet žinojau, kad niekad gyvenime tai nepavyks, kol aš pats nebūsiu Indre Stonkuviene”.

Tą dieną savo Instagram paskyroje jis skyrė savo žmonos parodijai, o pasirodęs renginyje įteikė Indrei puokštę rožių: „Šiandien aš pabuvau Indre. Išties, ilgą laiką man sunkiai sekėsi sekti Indrės veiklą, vertinti ją ir kažkaip labai rimtai į tai nežiūrėjau, bet po kelių didžiulių salių, kelių įgyvendintų projektų ir svajonių aš supratau, kokį didžiulį ir svarbų darbą ji atlieka ir šiandieną pats supratau, kaip sunku yra būti Indre Stonkuviene, kai tu turi būti ir mama, ir influencerė, ir net pavalgyt nespėji. 

5-asis Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys / Vyginto Pučinsko nuotr.
5-asis Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys / Vyginto Pučinsko nuotr.

Tai šiandien man irgi tas ir aš norėjau pasakyt, Indre, kad aš labai tave myliu, labai tavim didžiuojuos ir manau, kad tu esi labai puikus pavyzdys ne tik visoms Lietuvos moterims, bet ir man”.

Indrė prisipažino, kad prieš šį renginį jautė itin didelę atsakomybę: „Tai jau penktasis susitikimas, o susidomėjimas – tik auga. Šįkart bilietai buvo parduoti per rekordiškai trumpą laiką – vos dvi dienas. Tai labai džiugina ir įpareigoja nesustoti, eiti pirmyn”, – sakė I. Stonkuvienė.

Specialiai tik moterims skirtas renginys paremtas moterų bendravimu bei savitarpio pagalba. Būtent dėlto kiekvienas renginys turi heroję – moterį, kuriai po itin sunkių išgyvenimų skiriama reikiama parama, padedanti atsistoti ant kojų, susirasti darbą ar mėgstamą veiklą. Šį kartą heroje tapo klaipėdietė Kristina, auginanti auginanti 12-metį autistą sūnų Matą bei 10 mėnesių dukrytę Lėją, o renginio tikslas – atkreipti dėmesį į autistus vaikus auginančių tėvų problemas: „Neskubėkite gatvėje badyti pirštais su savo vaiku nesusitvarkančias mamas, jūs nežinote, kokios tikrosios to priežastys”, – renginio metu kalbėjo Kristina.

5-asis Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys / Vyginto Pučinsko nuotr.
5-asis Indrės Stonkuvienės iniciatyvos #MoterųPasaulyje renginys / Vyginto Pučinsko nuotr.

Pagrindinė renginio herojės žinutė moterims – būti drąsiomis ir pastebėjus simptomus nebijoti to pripažinti. Tiesa ta, kad vaikų su autizmo požymiais – labai daug, tačiau kuo anksčiau bus pastebėti simptomai ir pradėta taikyti terapija, tuo didesnė tikimybė, kad vaikas galės turėti pilnavertį gyvenimą.

Ši graži iniciatyva negalėtų gyvuoti be jos idėja patikėjusių partnerių „Newcrush”, „Gentle Day”, „Cedralex”, „L‘Occitane“ bei „Hermis”. Ypatingas ačiū Monikai Marijai Paulauskaitei, kuri visą vakarą susirinkusias moteris džiugino savo dainomis.

Naujienas apie iniciatyvą, herojes bei artimiausius renginius galite sekti Facebook Moterų Pasaulyje puslapyje. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai