„4fun“ lyderiai „Bambalam“ išleido albumą

„Bambalam“ / Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 08:41
Grupės „4fun“ lyderių Julijos Ritčik ir Laimono Staniulionio duetas „Bambalam“ išleido to paties pavadinimo debiutinį albumą. Duetas viešai debiutavo 2017 m. birželį, kai Laimonas, turintis aistrą egzotiškiems perkusiniams instrumentams ir sukaupęs gausią jų kolekciją, dalyvavo tarptautiniame ispaniškos perkusijos konkurse „Golden Cajon Award“. Konkursui pateiktas amerikiečių tradicinis kūrinys „Black Betty“, Laimono aranžuotas perkusijai ir vokalui, laimėjo nominacijoje „Kachono pasirodymas su grupe“. Tai įkvėpė Juliją ir Laimoną įgyvendinti dviese sukurti albumą.

Julija Ritčik: „Pavadinimą davė žodis, besikartojantis mūsų debiutinėje dainoje „Black Betty“ ir skambesiu primenantis būgnų ar perkusijos ritmą. Pagrindinė albumo mintis – sujungti autorinę kūrybą ir Laimono sukauptų įvairiausių pasaulio kraštų perkusijos instrumentų skambesį, suteikti dainoms originalumo atskleidžiant egzotiškų perkusinių instrumentų grožį ir unikalumą. Albumą sudaro 8 dainos – nuo mūsų sukurtų amerikiečių tradicinio bliuzo energingų ir originalių aranžuočių iki autorinių kūrinių lietuvių ir anglų kalba.

Albumą galite rasti per mūsų dueto tinklalapį. Asociacijai AGATA tarpininkaujant, nuo kovo 2 d. jis taip pat pasirodys populiariausiose pasaulyje muzikos klausymo, naudojimo ir atpažinimo platformose, taip pat ir lietuviškos muzikos platformoje pakartot.lt. O „YouTube“ kanale galima pamatyti Laimono sukurtas dainų videoversijas, kurios leidžia ne tik išgirsti instrumentus, bet ir pamatyti, kaip atrodo tokie įdomūs perkusiniai instrumentai, kaip asalato, Rav Vast, log drum, ocean drum, frame drum, djembe, cajon, udu drum, kalimba ir daugelis kitų, kaip jais grojama ir kaip, sluoksnis ant sluoksnio, sukuriamos dainų aranžuotės.“

Albumą rėmė asociacijos LATGA socialinis kultūrinis fondas, aranžuoti bei įrašyti dainas muzikantams padėjo prodiuseris Gytis Valickas-Echoes. Nuotraukas albumui darė Tomas Kauneckas, albumo apipavidalinimo dizainą kūrė Audrius Šidlauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai