49 metų Pamela Anderson įsiamžino intymių drabužių reklamoje

Pamela Anderson tapo "Coco de Mer" intymių drabužių kolekcijos veidu / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-05 13:32
Pasaulis vis daro mokosi gyventi taikoje ir ramybėje su brandaus amžiaus moterimis. Ilgą laiką nurašomos moterys nuo 40-ies metų vis pateikia naujų įrodymų, kad jos patrauklios ir gali būti geidžiamos bet kokiame amžiaus tarpsnyje net tokioje įnoringoje sferoje kaip mada.

Aktorė Pamela Anderson tapo naujos apatinių drabužių ženklo „Coco de Mer” kolekcijos modeliu. Žodžiu karšta apibūdinti intymiuosius drabužius nepakaktų – jie toli gražu neskirti patogiam ir jaukiam kasdieniam dėvėjimui. 49 metų aktorė dar kartą pademonstravo, kokios puikios yra formos. Tikina, kad nieko ypatingo nedaro.

„Beveik nesilankau sporto salėje, vaikštinėju paplūdimiu. Patinka tas ilgų vaikščiojimų gamtoje ar po muziejus nuovargio jausmas. Visada daug judėjau, anksčiau skyriau dėmesio tempimo pratimams. Dar mėgstu šokti – net ėmiau baleto pamokas Paryžiuje. Mano kūnas labiau lankstus nei stiprus“, – sakė Pamela Anderson.

Sunku patikėti, kad tik tiek pakanka išlaikyti dailias kūno linijas. Pati aktorė spėja, kad didelės įtakos turi vegetariška mityba, kurios ji laikosi jau daug metų.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Dar labai svarbu mėgautis maistu, tuomet organizmas jį labai gerai pasisavina”, – mano aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai