49 kg sverianti Ingrida Kazlauskaitė atsisakė saldumynų: „Šokoladukai nugulė ten, kur nereikia“

Ingrida Kazlauskaitė / Monikos Dovidaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-11 19:36
Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė (32) metė sau iššūkį – artimiausias dvi savaites nevalgys taip mėgstamų saldumynų. Tokį sprendimą Ingrida priėmė po to, kai pasimatavo kostiumą, kuriuo pasipuošusi pasirodys liepos 21-ąją prasidėsiančiose „Eneos 1006 km“ lenktynėse Palangoje.

Žmonės.lt I.Kazlauskaitė pasakojo, kad visuomet mėgo saldumynus. Įvairiausių skanėstų Ingrida neribodavo.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

„Per dieną be 5 ar 8 šokoladinių batonėlių neapsieidavau. Vienu metu valgydavau po du. Nuolat norėdavau saldumynų. Kūnui tai labai atsiliepia ir pastebiu, kad netikėtai peržengiau tą ribą ir leistiną kiekį viršijau su kaupu“, – sakė I.Kazlauskaitė.

Nors 167 centimetrų ūgio I.Kazlauskaitė sveria 49 kilogramus, saldumynai ir nesveikas maistas atsiliepė jos kūno linijoms. Todėl Ingrida nusprendė jų atsisakyti ir metė sau 2 savaičių iššūkį. Ateityje ji neatmeta galimybės atsisakyti saldumynų ir visam laikui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingrida Kazlauskaitė ir „Girls Only“ Palangoje pristatė naują „Eneos1006 km“ lenktynių himną

„Prisipažinsiu, vakar matavausi kostiumą, su kuriuo pasirodysiu „Eneos 1006 km“ lenktynių atidaryme ir man pasidarė baisu. Yra tam tikros kūno vietos, su kuriomis nesusitariu... Tai yra visų šokoladukų, skanėstų, pieniškų kokteilių padarinys. Supratau, kad man reikia becukrės dietos.

Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.
Karolinos Marcinkevičiūtės nuotr.

Ne kilogramuose esmė, o paties kūno formose. Gali būti kojos lieknos, bet užsideda liemuo ar atvirkščiai. Mano visi šokoladukai labai nugulė ten, kur nereikia. Nusivyliau savimi, tad nusprendžiau nusibausti ir dvi savaites cukrui ir nesveikam maistui bei limonadams, mylimiems mėsainiams sakau griežtą ne“, – Žmonės.lt sakė I.Kazlauskaitė.

Artimiausias 2 savaites I.Kazlauskaitė ne tik nevalgys saldumynų, bet ir intensyviai sportuos: „Noriu, kad per šias dvi savaites grįžtu dailios kūno linijos, todėl imsiuosi ir sporto: pasivažinėsiu longboardu, taip pat atliksiu tam tikrus pratimus namuose arba gamtoje.“

TAIP PAT SKAITYKITE: 167 cm ūgio Ingrida Kazlauskaitė sveria 47 kg: „Tiek per mažai, man gražiau, kai žandukai apvalūs“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai