49-ąjį gimtadienį švenčiantis Vytautas Juozapaitis: „Kalėdos man didesnė šventė“

Vytautas Juozapaitis / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-12-14 14:48
Penktadienį, gruodžio 14 dieną, profesorius, operos solistas, o dabar jau ir Seimo narys Vytautas Juozapaitis švenčia savo 49-ąjį gimtadienį. Tiksliau, ne švenčia, o ramiai mini artimųjų rate.

Garsus vyras tikina, kad per savo gimtadienius jokių staigmenų nesitiki, o šią dieną traktuoja kaip neišvengiamą senėjimą. „Tačiau už lango giedras dangus, šviečia saulė, o tai žmogui, turinčiam mylinčią ir sveiką šeimą, ir yra svarbiausia“, – Žmonės.lt sakė laimę paprastuose dalykuose randantis V.Juozapaitis.

Tapęs parlamento nariu, operos solistas džiaugiasi, kad šį gimtadienį gali sutikti su šeimos nariais, o ne ant scenos, kaip anksčiau dažniausiai būdavo. 

Paklaustas, ar neaplanko liūdnos mintys prieš artėjantį 50 metų jubiliejų, pašnekovas patikino, kad svarbiausia – kaip žmogus jaučiasi viduje.

„Nors jaunimui atrodo, kaip kažkas gali sulaukti 30, 40 ar 50 metų, tačiau tik tie, kurie šiame gyvenime yra pabuvę ilgiau, žino, kad amžių išduoda tik veidrodis ir kalendorius. Svarbiausia, kad širdyje esi jaunas, nes kartais tas pats 20-metis vidumi yra daug senesnis“, – Žmonės.lt sakė Vytautas. 

Operos solistas tikino, kad šeimos narių gimtadieniai, kitaip nei jo paties, jam yra labai svarbi šventė. Už jo gimtadienį V.Juozapaičiui daug svarbesnės ir Kalėdos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai