48-ojo gimtadienio proga Vladą Kovaliovą mylimoji Indrė stebino nuo ryto iki vakaro

Vladas Kovaliovas ir Indrė Launikonytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-19 11:45
Dainininkui Vladui Kovaliovui ketvirtadienį suėjo 48-eri. Jo mylimoji atlikėja Indrė Launikonytė (25) pasistengė, kad šventinę atmosferą jubiliatas jaustų visą dieną – lepino nuo pat ryto iki vakaro.

V.Kovaliovo švente jo mylimoji I.Launikonytė rūpintis pradėjo dar išvakarėse – pirmąkart gyvenime kepė pyragą. Jai puikiai pavyko! V.Kovaliovas pirštus apsilaižė, dar ir dar skanumyno norėjo. 

„Be to, ji pirmąkart naudojosi orkaite!!! Sakykime, iki tol ta orkaitė buvo nekalta...“ – bendraudamas su Žmonės.lt juokėsi V.Kovaliovas. „Labai skanus, šokoladinis“, – pasigyrė Indrė. 

Lepino mylimąjį ir iš pat ryto. „Ryte liepė ilgai nesikelti. Nesvarbu, kad žmonės jau skambino, sveikino... Indrė padarė labai skanius pusryčius į lovą, o pavalgius išsivežė į fotosesiją“, – pasakojo V.Kovaliovas. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Fotosesijoje jie dalyvavo dviese – profesionaliam fotografui romantiškai ir nuotaikingai pozavo Vilniaus centre. 

Tada – pasižmonėti: įsimylėjėlių pora apsilankė masažo salono vienerių metų gimtadienyje, kur kartu su kitomis garsenybėmis pakėlė šampano taurę ir pasidomėjo masažo salono teikiamomis paslaugomis. 

„O galų gale – į koncertą!“ – užsivedęs pasakojo dainininkas. Su mylimąja jis klausėsi roko baladžių – akompanuojant simfoniniam orkestrui jas atliko Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla ir kiti. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pramogos pramogomis, bet... Ką Indrė Vladui padovanojo? „Žinot, būna nelauktos dovanos – siurprizai – ir tos kitokios, kai labai ilgai galvoji apie kažkokį daiktą, ruošiesi įsigyti ir staiga jį padovanoja. Gal skambės ir paprastai, bet džiaugiuosi! Gavau planšetinį kompiuterį. Pagal kainą jis – įspūdingas, be to, turi daug „navarotų“, – džiaugiasi garsenybė.

I.Launikonytė tik juokiasi: „Pusę metų dėl jo dirbau!“

Pora planuoja draugus ir artimuosius kartu atšvęsti pakviesti ir sekmadienį – turi antį, sako, būtų smagu visiems pasivaišinti ir V.Kovaliovo progą atšvęsti. „Mėgstu per gimtadienį būti kokioje atviroje erdvėje, lauke, todėl galbūt nuvažiuosime į gamtą“, – sakė V.Kovaliovas. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai