48-erių „X Failų“ žvaigždė šalia naujo mylimojo žydi tarsi gražiausia gėlė

Žmonės.lt fotomontažas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-19 12:44
Aktorei Gillian Anderson beveik 50 metų, tačiau ji – laiminga, įsimylėjusi ir... Nepaprastai išvaizdi. Moters figūra taip sužavėjo užsienio paparacius, kad jos atostogų nuotraukos žaibiškai išplito internete. Netruko, kol žymiausių leidinių antraštėse pasirodė pagyros, plokščiam Gillian pilvukui ir ištreniruotiems raumenims.

Šios vasaros atostogoms G. Anderson su širdies draugu Peteriu Morganu pasirinko karštąją Italiją. Portofino mieste atostogavusi porelė leidosi į romantišką pasiplaukiojimą valtimi. Tris vaikus auginančios mamytės figūra atrodė tarsi nužengus nuo sportinio katalogo viršelio. Raumeningas kūnas ir dailus maudymukas iš tolo leido manyti, kad valtimi plaukioja daili 20-metė.

Iš pradžių pasimėgavę saulės spinduliais, po to įsimylėjėliai vėsinosi jūros vandeniu, nerdami į jį stačiomis galvomis.

#gilliananderson

A post shared by Gillian_Anderson_uk (@gillianandersonuk) on

G. Anderson saulėtai dienai rinkosi dailų dviejų dalių maudymosi kostiumėlį, o jos mylimasis – juodus šortus. Vėliau aktorė pasipuošė dryžuota melsva suknele, kuri išryškino dailias jos kūno formas.

パパラッチに撮られちゃった>_< #gilliananderson

A post shared by Hideyuki (@ukulelefan1105) on

G. Anderson ir rašytojas Peteris Morganas susipažino prieš daugelį metų, tačiau susitikinėti ir bendrauti artimiau jie ėmė tik 2016-siais.

????#gilliananderson #gilliana #thexfiles #xfiles #scully #danascully #thefall #stellagibson #hannibal #bedeliadumaurier #agentscully

A post shared by Gillian.Scully.Stella (@gillian.scully.stella) on

P. Morganas kartą jau buvo vedęs, na, o G. Anderson bendrą gyvenimą su vyrais kurti bandė net du kartus. Abi jos santuokos baigėsi skyrybomis. Gillian augina tris vaikus, o su antruoju vyru išsiskyrė 2012 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai