47-asis Aleksandro Pogrebnojaus gimtadienis: žvejyba, pirtis ir žmonos keptas tortas

Aleksandro Pogrebnojaus gimtadienio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-20 14:50
Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus sausio 20-ąją švenčia 47-ąjį gimtadienį. Su šeima – žmona Monika ir sūnumi Mykolu – šiuo metu lepinasi ramybe ir gamta, mat gimtadienį atšventė savaitgalį su būriu bičiulių ir smagiomis pramogomis.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Gimtadienį su draugais atšventėme šeštadienį, o sekmadienį mėgavomės žvejyba ir pirtimi. Tai buvo vienas iš tų retų mano gimtadienių, kai svečiai iš jo išvažiavo labiau pailsėję negu pavargę“, – juokėsi Žmonės.lt kalbintas A.Pogrebnojus, savo gimtadienio proga nusprendęs pasilepinti ir beveik savaitę praleisti „Belvilio“ poilsio komplekse, apsuptame nuostabios Molėtų krašto gamtos.

Savaitgalį A.Pogrebnojus svečius vaišino savo paties pagaminta troškinta jautiena ir, kaip ir dera, gimtadienio tortu: jį vyrui gimtadienio proga iškepė žmona Monika. Tradiciškai sukaktuvininkas užpūtė žvakutes ir džiugiai priėmė bičiulių sveikinimus bei šiltus palinkėjimus.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sekmadienį  visi patraukė žvejoti ant ledo, o sušalę šildėsi pirtyje. Bene geriausiai kibo režisieriui Oskarui Koršunovui, kuris gimtadienio šventėje dalyvavo kartu su širdies drauge Monika Dirsyte.

Išvykus svečiams A.Pogrebnojus su šeima dar liko kelioms dienoms pasimėgauti ramybe ir gamta, juolab kad sūnui Mykolui ši išvyka – itin patinka.

„Šiandien su Monika ir sūnumi ramiai pasibūsime, kukliai atšvęsime. Vaikui čia labai patinka: jis stebi paukščius, net lesyklėlę pasidarėme. Teritorijoje auginami danieliai, sūnus juos gali maitinti iš rankų, todėl jam labai įdomu“, – sakė A.Pogrebnojus, patikinęs, kad sprendimas per gimtadienį pabėgti ir pasilepinti gamtos apsuptimi tikrai pasiteisino.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai