46 kg sverianti Monika Šalčiūtė pasiryžo numesti 5 kg: „Tik bijau dėl užpakaliuko“

Monika Šalčiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-26 12:00
Šokėja Monika Šalčiūtė metė sau iššūkį – susirūpinusi savo kūno linijomis ji panoro atsikratyti 5 kg svorio. Mergina neslepia: padailinti figūrą ji nori jau kurį laiką, be to, sureagavo į kelių „demotyvatorių“ kritiką.

Žmonės.lt M.Šalčiūtė pasakojo šiuo metu sverianti apie 46 kg, jos ūgis – 165 cm. Ji norėtų atsikratyti 5 kg svorio, tai padaryti nori sveikai – per du mėnesius. „Nesu iš tų, kuri nori atsikratyti 5 kg per savaitę ir vėliau vaikšto su pašlijusia sveikata. Geriau jau tai padaryti sveikai ir savaime“, – svarsto ji.

M.Šalčiūtė žino: nors 5 kg atrodo sąlyginai nedaug, atsikratyti šių kilogramų nebus lengva. „Mano visas kūnas yra raumeningas – nėra riebalų, todėl bus labai sunku to svorio atsikratyti. Turbūt man reiks kreiptis į profesionalų dietologą, kad patartų. Sportuojantys žmonės žino, kad raumenį pašalinti daug sunkiau nei riebalą“, – Žmonės.lt tikino ji. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kodėl M.Šalčiūtė nusprendė suplonėti? „Yra mano gyvenime pora demotyvatorių. Gal jie ir turėjo kažkiek įtakos... Nors ir pati visad norėjau sverti mažiau, tik nepasiryždavau – atrodydavo, kad viskas su manim gerai. O dabar turiu šiek tiek laisvo laiko, todėl nusprendžiau jį išnaudoti – užsibrėžiau tikslą“, – atskleidė.

Labiausiai ji nori padailinti savo kojas: „Labai noriu dailesnių kojyčių. Noriu padailinti savo formas, tačiau bijau, kad sukūdus kojoms gali dingti ir užpakaliukas. Mano kūno linijos nėra blogos – daug kam jos labai gražios, bet man norisi dar gražesnių. Galbūt jau numetusi 3 ar 4 kilogramus pasijausiu labai gerai – tai matysis. Juk galima ir išvis nenumesti svorio, bet padailinti kūną.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai