45-erių Naomi Watts uždraustos meilės dramoje „Dvi motinos“ demonstruoja pavydėtiną figūrą

Naomi Watts filme „Dvi motinos“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-16 13:38
Vienas neabejotinai gražiausių vaizdų Lietuvos kino teatrus pasiekusioje dramoje „Dvi motinos“ (angl. „Two Mothers“ arba „Adore“) – žavinga, subtili ir puikiai atrodanti 45-erių aktorė Naomi Watts. Tiek ji, tiek drauge vaidinanti 47-erių kolegė Robin Wright atrodo tiesiog pribloškiančiai. Prancūzų režisierės Anne Fontaine juostoje herojai didelę dalį laiko leidžia saulėtuose Australijos paplūdimiuose, tad paganyti akis tikrai yra į ką.

Kaip pažymėjo „Miami Herald“ apžvalgininkai, jei taip kaip filmo aktorės atrodo „vidutinio amžiaus moterys“, baimintis perkopti į penktąją dešimtmetį tikrai nėra ko. N.Watts didžiąją dalį filmo rodoma vien su maudymosi kostiumėliu, o akimirkomis ir visiškai nuoga. „Esu iš tų, kuriems reikia dirbti, kad gerai atrodyčiau, nesu tokia palaiminta kūno prasme kaip Robin. Kita vertus, valgau viską, ką noriu, tiesiog vėliau reikia daugiau pasportuoti, tačiau nesu fanatikė. Režisierė pasakė, kad turime atrodyti kaip įmanoma geriau, tačiau neuždraudė valgyti desertų“, – juokėsi aktorė.

Scenarijų atsiuntė bičiulė Julianne Moore

Interviu N.Watts prisipažino, kad kontraversiško ir provokuojančio filmo „Dvi motinos“ scenarijų jai parodė gera draugė, aktorė Julianne Moore. Ji turėjo vaidinti vieną iš pagrindinių filmo herojų Rozą, tačiau vėliau paliko projektą dėl nesuderinamo tvarkaraščio ir užleido rolę R.Wright. „Paskaičiau scenarijų ir jis iškart mane įtraukė, pamaniau: „Kokia originali mintis!“ Labai nedaug istorijų, kuriose pasakojama apie moterų aistrą, troškimą. Buvau šokiruota, mėginau teisti, o vėliau joms atleidau ir net norėjau, kad jų meilė gyvuotų“, – kalbėjo N.Watts, vertindama istoriją, kurioje geriausios draugės užmezga romaną su viena kitos sūnumis.

Pasak N.Watts, jos herojė Lilė yra trapesnė ir jautresnė, nei jos draugė Roza, tad jai sudėtingiau susitaikyti su uždrausta meile, bet vėliau moteris pasineria į nuodėmingą nuotykį. „Žinoma, tikrame gyvenime niekada neįsipainiočiau į tokią situaciją, tačiau tuo pat metu tikrai suprantu herojes. Jos tapo viena kitos sūnaus meilužėmis ne be priežasties, jos norėjo atitolinti skausmą, nežinomybės baimę. Tokia istorija yra nepatogi, keista, tačiau kita vertus niekas nedaro nusikaltimo – sūnūs jau suaugę ir kiekvienas laisvas rinktis“, – svarstė šviesiaplaukė.

Ramiame Australijos miestelyje gimusius uždraustus ryšius ir viską apimančią aistrą Lietuvos žiūrovai jau gali išvysti dramoje „Dvi motinos“ šalies kino teatruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai