45-erių metų jubiliejų švenčiantį Robbie Williamsą jautriai pasveikino vyriausioji dukra

Robbie Williamsas ir dukra Teddy / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-14 17:38
Vasario 13-ąją itin mylimas dainininkas Robbie Williamsas minėjo savo 45-ąją gimimo dieną. Vyras susilaukė daugybės sveikinimų nuo gerbėjų, tačiau gražiausi žodžiai keliavo nuo šeimos. Tą vakarą jie visi kartu susirinko namuose ir jaukiai vakarieniavo.

Dainininko žmona, Ayda Williams, pasidalijo mielu vaizdo įrašu savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Jame jų vyriausioji dukra, šešiametė Theodora Rosse, kurią visi vadina Teddy, sako sveikinimo kalbą tėčiui.

„Merginos ir vaikinai, man labai patinka kaip jūs šiandien esate apsirengę. Puikūs marškinėliai, – sveikinimo kalbą pradėjo Teddy. – Aš labai myliu tėtį, mamą, auklę Gwen ir visus esančius šiame name. Labai jus myliu“.

Robbie nesulaikė šypsenos, kai mergaitė, baigdama savo sveikinimą, pareiškė: „Myliu netgi ir Hugh Jackmaną ir „Spice Girls“, nes žinau, kad jūs irgi juos mylite. Myliu visus!”

Ayda, pasidalinusi dukrelės sveikinimu, taip pat negailėjo gražių žodžių savo vyrui: „Laimingo gimtadienio, mano mylimiausiasis vyre. Labai tave myliu ir esu laiminga, galėdama senti kartu“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai