45 aktorė Cameron Diaz laukiasi pirmagimio

Cameron Diaz / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 20:28
Kūdikio laukimas – džiugus, bet įprastas įvykis gyvenime, tačiau kai tau 45-eri metai, tai ypatinga. Tokį džiaugsmą išgyvena Holivudo aktorė Cameron Diaz (45) su vyru muzikantu Benji Maddenas (38).

Žiniasklaida įvykį pranešė remdamasi poros bičiulio pasakojimu.

„Jos kelias motinystės link buvo nepaprastas. Buvo momentas, kai Cameron jau galvojo, kad niekada negalės susilaukti kūdikio. Tačiau ji nepasidavė, ir nutiko stebuklas“, – sakė neįvardintas šaltinis.

Cameron Diaz ir Benji Maddenui tai bus pirmas vaikas. Apie atžalą jiedu svajojo nuo pat vestuvių 2015 m. Dėl kai kurių fiziologinių ypatumų porai vis nepavykdavo kūdikio pradėti natūraliu būdu. Jiedu jau norėjo pagalbon pasitelkti surogatinę motiną ar gal net įsivaikinti vaiką, tačiau netrukus Cameron Diaz pastojo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Ši aktorė dar ne taip seniai neslėpė savo nusiteikimo neturėti vaikų.

„Auginti vaikus – didelis darbas. Ir atsakomybė, kuriai nesu pasirengusi. Būti be vaikų man paprasčiau. Tikrai – apsispręsti neturėti vaikų man buvo lengva, tačiau nereiškia, kad iš viso nesirūpinu žmonėmis. Man patinka kuo nors rūpintis, bet niekada nenorėjau tapti motina. Nematau priežasčių keisti savo nusiteikimą. Esu tokia, kokia esu. Ir jei anksčiau išgyvenau dėl to, netrukus nurimau. Man nesvarbu, kas ką apie mane pamanys po tokių žodžių. Svarbiausia – esu harmonijoje su savimi“, – tokiu savo nusiteikimu aktorė nustebino daugelį.

Tad šiuo atveju pasitvirtino posakis, kad meilė – visagalė, ji keičia bet kokius nusiteikimus.

Aktorės bičiuliai mano, kad jai pastoti padėjo ir EKO - taip trumpai jie vadina Cameron Diaz domėjimąsi sveika gyvensena. Ji mielai naudodavo natūralius būdus, padedančius puoselėti grožį. Ji mano, kad kiekvienas turime jausti savo kūną, į jį įsiklausyti ir nepulti sunegalavus gerti vaistų. Aktorė 2013-aisiais išleido „Kūno knygą“, kurioje pasidalijo patarimais, kaip tapti sveikesnėms ir laimingesnėms. 2016-aisiais išleido „Ilgaamžiškumo knygą“ apie senėjimą. Ji drąsiai sako: „Senti nėra gėdinga, bet reikia žinoti, kas vyksta su mūsų kūnu, ir gyventi sveikai.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai