44-erių atlikėja Alanis Morissette trečią kartą taps mama

Atlikėja Alanis Morissette su šeima/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-26 12:02
Kanadietė Alanis Morissette laukiasi trečio vaiko. Šiuo metu prie naujo muzikos rinkinio dirbanti moteris žinia su gerbėjais pasidalijo įkeldama savo nėščios nuotrauką į socialinį tinklą.

Alanis Morissette ir jos vyrui Mario vaikelis bus jau trečiasis. 2010 metais susituokusi pora kartu augina sūnų Everį ir dukrą Onyx.

Anksčiau garsi lyriškų hitų kūrėja yra pasakojusi, jog po kiekvieno gimdymo jai teko kovoti su pogimdyvine depresija.

„Pasitaikydavo dienų, kad negalėdavau pajudėti iš lovos. Dar būdama mažytė save įsivaizduodavau kaip nuostabią mamą, kuri gyvena su puikiu partneriu. O tai, ką išgyvenu – visai kita veržliarakčio pusė“, – kalbėjo Alanis.

Alanis Morissette su vyru Mario Treadway ir sūnumi Everiu / „Instagram“ nuotr.
Alanis Morissette su vyru Mario Treadway ir sūnumi Everiu / „Instagram“ nuotr.

„Kurį laiką jaučiau gniuždančią apatiją, tačiau dabar tai – jau praeitis. Vaikų gimimas tarsi sudėliojo trūkstamas gyvenimo mozaikos detales. Būtent jie dabar yra mano pasaulio centras. Kita vertus, tikiuosi, kad man pavyks netapti vienai iš įkyrių mamų, kurios užmiršusios viską pasaulyje dusina vaikus meile...“

Alanis Morissette / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Alanis Morissette / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nepaisant sunkių psichologinių išgyvenimų, moteris nusprendė mama tapti dar vienam jųdviejų su vyru vaikui.

Reperį Mario „MC Souleye“ Treadway. Alanis mini gražiausiais žodžiais. Juk būtent jis padėjo jai įveikti daugelį dar vaikystėje atsiradusių psichologinių problemų: „Dar niekada negyvenau su partneriu, su kuriuo būčiau jautusis tokia saugi, pasitikinti savo jėgomis ir kūrybinga“, – yra sakiusi Alanis. 

Naujausi straipsniai