43-ąjį gimtadienį Ingrida Martinkėnaitė su šeima sutiko Birštone: „Šiemet turiu tik vieną svajonę“

Ingrida Martinkėnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-19 19:26
Rugsėjo 15-ąją „69 danguje“ narei Ingridai Martinkėnaitei sukako 43-eji. Šventę atlikėja kartu su vyru Mindaugu Urbonu ir dukromis – 15-mete Marija bei pusantrų metukų Eva – pasitiko Birštone. Ingrida neslepia – gimtadieniai jai nėra prie širdies, tad tokio pabėgimo nuo kasdienybės jai labai reikėjo.

„Tikriausiai tai yra profesinė liga. Kai darbas yra susijęs su renginiais, tai per gimtadienius nesinori jokio triukšmo, jokių vakarėlių, tik pabūti su šeima. Taip šiemet ir padarėme“, – portalui Žmonės.lt sako I.Martinkėnaitė.

Ingrida pasakoja, kad tradiciškai gimtadienius mėgdavo sutikti užsienyje, visgi kol keliauti rizikinga, kartu su šeima nutarė nuvykti į Birštoną, kur praleidę keletą dienų gamtos apsuptyje puikiai pailsėjo. I.Martinkėnaitė šypsosi – nei šeima, nei draugai šiemet staigmenų jai neorganizavo. O ir žino jie – geriau jokių bilietų į renginius ar koncertus Ingridai nepirkti. 

„Aš mieliau renkuosi pasivaikščiojimą gamtoje“, – juokiasi pašnekovė ir prisipažįsta retsykiais dėl to sulaukianti papriekaištavimų.

„Kartais mane draugai pabara, kad neorganizuoju susibūrimų. Tačiau mes su „69 danguje“ merginomis pakalbame, kad po tokių renginių maratonų, net puoštis kasdien nesinori. Žinai, kad vis tiek vakare teks būti su makiažu, lipti į sceną, tai tos šventės taip ir asocijuojasi su darbu“, – priduria ji. 

Ingrida Martinkėnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Metai buvo kupini motiniškų rūpesčių

Prisiminusi pastaruosius metus, I.Martinkėnaitė su šypsena prispažįsta, kad jie buvo kupini motiniškų rūpesčių. Praėjusių metų balandį antros dukrelės susilaukusi atlikėja visą savo dėmesį skyrė mažylei Evai. 

„Dabar dukrai jau yra pusantrų metukų ir aš negaliu patikėti, kad taip greitai tas laikas praėjo. Iš tiesų, brandesnė motinystė yra visai kitokia, ji yra išjausta ir išbūta. Dabar nesinori niekur blaškytis, tik būti su vaiku. O ir kantrybės daugiau“, – šypsosi Marijos ir Evos mama. 

Pirmagimės Marijos prieš penkiolika metų susilaukusi Ingrida pasakoja, kad šiais laikais auginti vaiką lengviau. „Kai auginau Mariją, neturėjau pagalbininkų – visokiausių krėsliukų, prietaisiukų, pašildančių pieną ar sutrinančių maistą… Viską reikėjo darytis pačiai“, – prisimena dainininkė.

Ingrida Martinkėnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, Ingrida prisipažįsta – gyvenimui besisukant apie buitį ir motiniškus reikalus, ji išsiilgo laiko sau. Dėl šios priežasties, 43-ojo gimtadienio proga ji svajoja apie žemiškus dalykus. 

„Galiu sakyti, kad šiemet turiu tik vieną svajonę, kuri yra susijusi su laiku sau. Noriu grįžti į sportą, atnaujinti savo tinklaraštį, ramiai paskaityti knygą ir tiesiog pradėti mokytis, tobulėti. O tai daryti dabar yra labai patogu – internete gausybė mokymų, tik kad to laiko trūksta“, – neslepia pašnekovė. 

Ingrida Martinkėnaitė su dukra Marija / Asmeninio albumo nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė su dukra Marija / Asmeninio albumo nuotr.

17 metų scenoje kartu su „69 danguje“ merginomis praleidusios I.Martinkėnaitės kasdienybę šiuo metu vis labiau užpildo ir koncertinė veikla. Ingrida su šypsena prasitaria, kad pasirodymų buvo be galo pasiilgusi, tačiau sugrįžti į vakarėlinį ritmą nelengva. 

„Iš pradžių buvo sudėtinga, nes grįžti vėlai, kartais jau net anksti ryte ir kaip tik tuo metu vaikas keliasi. Tai ką daryti – eini ir būni visą dieną ant kojų. Vyksta nenutrūkstamas darbas“, – sako pašnekovė ir priduria, kad kasdienybę, be jokios abejonės, apsunkino karantinas.

„Mes nelabai buvome lepinami senelių dėmesiu. Nenorėjome jų užkrėsti, tai teko dviese su vyru viską spręsti, galvoti, kaip abiems vykti į darbus. Tikrai buvo ir yra ką veikti“, – nusijuokia ji. 

Visgi čia Ingrida šypteli – laikas bėga labai greitai, tad nors ir sudėtinga, motinystės rūpesčius ir džiaugsmus reikia į save sugerti.

„Reikia mėgautis tuo, kas vyksta, nes kai kurie dalykai yra nepakartojami“, – pokalbį užbaigia I.Martinkėnaitė. 

Naujausi straipsniai