42 metų „nusivylusi namų šeimininkė“ Eva Longoria laukiasi pirmagimio

Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-20 08:05
Aktorės Evos Longorios (42) meilės keliai – vingiuoti. Tris kartus ištekėjusi ir du iš jų išsiskyrusi moteris ramybę atrado meksikiečio Jose Bastono (49) glėbyje.

Šiuo metu moteris laukiasi kūdikio, spėjama – sūnaus. Žinią artimas poros šaltinis patvirtino žurnalui „Hola“. Džiaugsminga naujiena porą aplanką nuo vestuvių Meksikoje prabėgus pusantrų metų.

Kaip tik neseniai pora pasidarė sau kalėdinę dovaną – nusipirko vilą už 13,5 milijono dolerių Los Andžele. Kaimynai – tokios žvaigždės kaip Kim Kardashian.

Evos Longorios vyras – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai