40-metį mininti Rima Petrauskytė: „Kad ir kas benutiktų, mums visada lieka meilė“

Rima Petrauskytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-23 19:57
Rugsėjo 23-ąją gimtadienį mininčiai grupės „Man-go“ lyderei Rimai Petrauskytei-Paulauskienei pastaraisiais metais teko ne vienas sudėtingas išbandymas. Pats skaudžiausias iš visų – mamos netektis. Šiandien kalbėdama su Žmonės.lt ji neslepia – be galo liūdna, kad mylimos mamos per šią gimimo dieną kartu su ja nebėra.

Paprastai kasmet minite šią progą? Kaip šiandien jaučiatės?

Sutinkant 40-metį nuotaika dvilypė – ir smagu, ir jautru. Realistiškai suvokiu, kad esu savo gyvenimo kelio pusiaukelėje. Juk mažai kam pavyksta išbūti šioje žemėje šimtą metų. Ir lygiai taip pat, su įdomumu ir jauduliu laukiu, ką man padovanos nauja diena. Aš labai mėgstu švęsti gimtadienius. Tiek savo, tiek savo artimų žmonių. Tiesa, šiais metais nesinori to daryti, nes mažoji dukrytė dar nėra tinkamo amžiaus didelei šventei. Su vyru dvi dukras šiuo metu auginame patys, tad ir palikti mažylės neturime kam. Todėl nieko ypatingo neplanuoju, bet norintys užsukti yra laukiami.

Rima Petrauskytė-Paulauskienė/Juliaus Žalnierukyno („Culture Bridge“) nuotr.
Rima Petrauskytė-Paulauskienė/Juliaus Žalnierukyno („Culture Bridge“) nuotr.

Ši sukaktis paženklinta didelių gyvenimo permainų?

Man be proto gaila, kad šito gimtadienio nesulaukė mano mama. Po sunkios onkologinės ligos ji iškeliavo amžinojo poilsio. Tai buvo ir yra didžiausia mūsų šeimos netektis – pilna skausmingų išgyvenimų, klausimų be atsakymų, pykčio, susitaikymų. Po šių išbandymų atradau savo gyvenimo tiesą – kad ir kas benutiktų, kad ir ko mes netektume ar prarastume, mums visada lieka meilė.

Kas padėjo išgyventi šį skausmingą laikotarpį?

Praėjusiems metams aš dėkoju už nuostabų laiką su savo šeima, visus gyvenimiškus iššūkius, draugus bei kolegas, už galimybę būti scenoje ir daryti tai, ką aš myliu.

Esate žinomas popmuzikos scenos veidas. Ką jums davė darbas muzikos industrijoje?

Taip jau susiklostė, jog su grupe muzikinę veiklą pradėjome 1999 metais ir aš tiesiog užaugau muzikos industrijoje. Sunku pasakyti, kokia gi dabar būtų Rima, jeigu niekada nebūtų dainavusi grupėje „Mango“. Bet galiu pasakyti, jog buvimas tinkamoje kompanijoje su broliais Bendžiais ir grupės merginomis mane suformavo kaip darbštų, atsakingą, geriausio rezultato siekiantį žmogų. 

Rima Petrauskytė / Vadim Fasij nuotr.
Rima Petrauskytė / Vadim Fasij nuotr.

Šlovė ir garsumas metams bėgant ėmė varginti ar priešingai – visuomet džiaugdavotės sulaukdama dėmesio?

Aš džiaugiuosi sulaukdama teigiamo, pozityvaus arba neutralaus dėmesio. Nesijaučiu per daug garsi, tai ir dėmesys manęs nevargina.

Visuomet buvote grupės „Mango“, dabar – „Man-go“ lyderė, ar ta etiketė jus kada varžė?

Buvo laikotarpis, kuomet šiek tiek varžiausi tiesiog būdama žinoma kaip mangė. Bet tai jau – praėjęs etapas. Dabar aš priimu viską su didžiule meile. Tiek daug širdies ir darbo įdėta į šią veiklą. Aš kartais net nebesuprantu, ar esu grupės dalis, ar grupė yra mano dalis. Bet kokiu atveju, aš ir „Mango“ – neatsiejamas vienetas.

Turite savo slaptą mėgstamiausią dainą, kurios nebedainuojate koncertų metu?

Turiu. Daina „Saulė online“. Nes ji yra apie tai, kad meilė gali padaryti stebuklą.

Anksčiau atlikėjai nesidalydavo savo asmeninio gyvenimo peripetijomis, neviešindavo jo socialiniuose tinkluose. Jūs pergyvenote tą pokytį, žengimą į naujųjų technologijų pasaulį. Galėtumėte palyginti tuos du skirtingus laikmečius?

Man absoliučiai svetimas socialinių tinklų gyvenimas. Esu dar tos kartos žmogus, kuris gyvenime vertina tikrus, apčiuopiamus dalykus. Ir manęs visiškai nejaudina socialinių tinklų peripetijos. Aš esu be galo laiminga, kad grupė „Mango“ kuria naujas dainas, organizuoja koncertus, turi didžiulį savo klausytojų ratą ir neužsiiminėja tuščiais dalykais. Socialinių tinklų gyvenimas gerokai iškreipia realybę ir žmogui darosi sunku atsirinkti ko jam tikrai norisi ar reikia. Tie, kas jau yra išbandę populiarumą socialiniuose tinkluose, tikriausiai žino ir kitą viso to pusę.

Mano asmeninis santykis su socialiniais tinklais kuo toliau, tuo retesnis… O kas liečia grupės „Mango“ veiklą, tai mes turime savo paskyrą, kurioje aktyviai bendraujame su grupės gerbėjais.

Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir Viktorija Perminaitė-Emanuel / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir Viktorija Perminaitė-Emanuel / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šiais laikais dar gaunate ranka rašytų laiškų?

Ne. Gaunu atvirlaiškius iš sesers, gyvenančios Vokietijoje.

Esate dviejų vaikučių mama. Motinystė ir karjera suderinami dalykai?

Iš tiesų – motinystė veža! Aš myliu abi savo mergaites ir iš jų gaunu lygiai tiek pat meilės. Be savo gyvenimo draugo, partnerio, vyro suderinti motinystės ir karjeros  tikrai negalėčiau, tad dėkoju jam už tai. Viskas įmanoma, jeigu degi tuo, ką darai. Žinoma, padeda ir visa supratinga „Mango“ komanda. Dalykus deriname suvokdami vienas kito užimtumą.

Kaip gyvenime šiuo metu dėliojasi jūsų prioritetai?

Pirmą poziciją prioritetų sąraše užima šeima, toliau seka grupės „Mango“ veikla. Na… ir dar prisidėjo studijos. Vėl tapau studente ir šiuo metu studijuoju Kineziterapiją. Kodėl? Nes tai mano aistra.

Naujausi straipsniai