40-metė čekų manekenė Petra Nemcova laukiasi pirmosios atžalos

Petra Nemcova su mylimuoju Benjaminu / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-21 08:00
Birželio 24-ąją 40-ąjį gimtadienį minėjusi iš Čekijos kilusi pasaulinio garso menekenė Petra Nemcova pranešė džiugią naujieną. Ji su vyru Benjaminu Larretche laukiasi pirmojo vaikelio.

Supermodelis pasidalijo fotografija instagram'e su prierašu: „Mūsų šeima plečiasi ir mano pilvas didėja taip pat, – juokavo ji. – Jaučiamės labai dėkingi, kad visata mus apdovanojo tokia prasminga dovana“.

Petra su mylimuoju Benjaminu susituokė šių metų vasarą. Sedonoje vykusi judviejų ceremonija, kaip sako moteris, buvusi itin jauki ir romantiška. 

„Jaučiamės palaiminti susituokę privačioje ceremonijoje su savo dvasiniu vedliu. Ši vieta mums ypatinga“, – dalydamasi šventės akimirkomis rašė P. Nemcova.

Atrodo, kad moteris pagaliau atgavo ramybę ir jaučiasi saugi. Po to, kai 2004-aisiais jos gyvenimą supurtė cunamis – ji jautėsi itin pažeidžiama. Tų metų pabaigoje Petra Němcová pasiūlė fotografui ir tuometiniam savo draugui Simonui Atlee (1971–2004) praleisti Kalėdų atostogas egzotiškajame Tailande, tikėjosi, kad tai bus puiki vieta pasikalbėti apie bendrą ateitį („sužadėtuvės ir net vestuvės buvo tik laiko klausimas“). Tačiau Simonas tapo viena iš tūkstančių cunamio aukų – antrąją Kalėdų dieną atūžusi pražūtinga banga porą išplėšė tiesiog iš paplūdimyje stovinčio namelio. Atlee buvo paskelbtas dingusiu be žinios (jo kūnas rastas tik po 69 dienų), o pati Petra, kol surado gelbėtojai, aštuonias valandas išsilaikė įsikibusi į medį. Sutrupėjusius dubens kaulus ir daugybę kitų sužalojimų ilgai gydėsi ligoninėse, tačiau neslėpė, kad fizinės žaizdos užgijo greičiau nei dvasinės. 2005-ųjų pabaigoje ji išleido knygą „Love Always, Petra“, kurioje pasakoja ne tik apie vaikystę, bet ir santykius su žuvusiu mylimuoju.

Pasveikusi ir grįžusi į darbus Petra nepamiršo tų, kurie, kaip ir ji, nukentėjo nuo pražūtingos bangos bei prarado artimuosius. Įkūrė nuo gamtos stichijų nukentėjusiais vaikais besirūpinantį fondą „Happy Hearts Foundation“ (yra jo prezidentė) ir mažiausiai kartą per metus aplanko tą vietą, kur prarado širdies draugą.

Tiesa, sielvartaujanti mergina netapo vienuole („ši tragedija mane išmokė džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir mylėti jį, kaip tai darė Simonas, nepaskęsti vien darbuose ir mėgautis visais malonumais“), bet iki šiol ilgiau šalia jos neužsibūdavo joks gerbėjas. Atsigavęs po tragedijos, modelis draugavo su dainininku Jamesu Bluntu, aktoriumi Seanu Pennu ir režisieriumi Peteriu Bergu, bet užkariauti liūdinčią širdį pavyko Benjaminui, su kuriuo dabar moteris laukia šeimos pagausėjimo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai