40 madingų derinių su dygsniuota striuke

Striukių deriniai / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-11-10 08:49
Kaip derinti dygsniuotą pūkinukę? Paltą ar striukę, ir išvengti „Michelin“ ar kosmonauto kostiumo įvaizdžio? Aišku, kad taip, kaip norite. Tačiau jei atsakymas, kaip vilkėti šį didelį, minkštą, dažnai antklodę primenantį drabužį, neateina lengvai, skaitykite toliau.

Pūkinukė šį sezoną tituluojama kaip it drabužis – populiariausias ir aktualiausias, jei ne būtiniausias (šaltose klimato zonose). Net ir be titulo, dygsniuotoji yra verta dėmesio – dėl sugebėjimo atlaikyti nedėkingiausias klimato sąlygas. Bet tai nereiškia, kad praktiška, iš slidinėjimo drabužių kilusi pūkinukė negali būti stilinga. Tiksliau – stilingai derinama, kasdien. Tas derinimo būdas – femleisure.

Kas, kas? Daugiasluoksnis naujadaras, feminine (moteriškas) ir athleisure (athletic+leisure – terminas sportiškam gatvės stiliui, aktualiam pastaruosius 4 metus, apibūdinti), reiškiantis ypač sportiškų drabužių ir aksesuarų derinius su ypač moteriškais ir elegantiškais – aukštakulniais, satino sijonais, kostiumais ir panašiai. Šis mandras terminas iškilo tik praeitais metais, tad laikykime jį beveik nauju.

Tai jokiu būdu nereiškia, kad vilkėdama pūkinukę, džinsus ir kareiviškus aulinukus būsite nemadinga. Tačiau femleisure laikykim įvardytu aktualiausiu būdu derinti dygsniuotą striukę ar paltą. Kokios jos reikia? Venkite bet kokių per mažų, (ypač) per siaurų striukių. Tegu ji būna didelė, erdvi, kuri smagiai kontrastuos su tiesiomis kostiuminėmis, odinėmis kelnėmis ir aukštakulniais aulinukais ar plisuotu plevėsuojančiu sijonu.

Kontrastą sukuria ne tik daiktų proporcijos, bet ir stiliai.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai