40-ąjį veiklos jubiliejų Armani mini įspūdingais renginiais Milane

Dizaineris Giorgio Armani / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-30 17:57
Balandžio 30 dieną Giorgio Armani švenčia 40-ąjį savo veiklos jubiliejų. Šia proga dizainerį ir jo mados namus pasveikino į specialius renginius Milane susirinkę ne tik Italijos, bet ir kitų šalių mados ir pramogų pasaulio žvaigždės. Tarp jų - tokios kino legendos, kaip Sophia Loren ir Ornella Muti, dainininkė Tina Turner.

Du svarbiausi šio jubiliejaus įvykiai - įspūdingas Armani/Silos projekto parodų erdvės atidarymas bei specialus mados šou kviestiniams svečiams. 

Armani - Expo Milano mados ambasadorius

Įdomu, kad naujosios parodų erdvės startas sutampa su parodos Expo Milano 2015 atidarymu. Šiemet Expo parodoje Giorgio Armani yra pristatomas kaip specialusis mados ambasadorius. Tarptautinė paroda, kuri meno gerbėjus kvies nuo gegužės 1-osios iki spalio 31 dienos, šiais metais skirta temai „Maitinti planetą – energija gyvybei”, daugelis jos renginių skirti su mityba susijusioms problemoms.

Dizainerio Giorgio Armani teigimu, balandžio 30-oji - itin svarbi diena jo karjerai ir visam gyvenimui. „Tarsi visiškai netikėtai 40-asis mados namų jubiliejus sutampa su tokiu išskirtiniu renginiu – Expo Milano. Tokia didelė proga man kelia pasididžiavimą ir entuziazmą, tad šventę nusprendžiau paminėti pristatydamas savo projektą Silos. Tai erdvė, kurią siūlau savo miestui ir kur bus surinkti bei interpretuoti metų metai mano darbų bei svajonių. Projekto gimimą tai pat minėsiu specialiu šou, kuriame bus parodyta dalis Armani Prive kolekcijos, pasakojančios mano dešimties metų darbo su aukštąja mada istoriją,” - dar prieš renginius teigė dizaineris. 

Po vienu stogu - parodų erdvė ir archyvas

Be didelės erdvės parodoms, Silos taip pat bus ir skaitmeninis archyvas tyrėjams ir fanams, norintiems daugiau sužinoti apie Giorgio Armani darbus bei kūrybinę visatą.

Armani/Silos – tai nauja, įspūdinga parodų erdvė, kurią sukūrė pats Giorgio Armani. Ji atveria duris Milane, Via Bergognone 40. Anksčiau šis pastatas buvo didelės tarptautinės kompanijos grūdų saugykla. O šiandien, po renovacijos, visa erdvė apima maždaug 4 500 kvadratinių metrų, išdėstytų per keturis aukštus. Visą renovacijos projektą ir procesą dizaineris prižiūrėjo pats. Be didelės erdvės parodoms, Silos taip pat bus ir skaitmeninis archyvas tyrėjams ir fanams, norintiems daugiau sužinoti apie Giorgio Armani darbus bei kūrybinę visatą.

Davide Lovatti nuotr.
Davide Lovatti nuotr.

Atidarymo paroda, kuri užima visus keturis pastato aukštus, yra tarsi kelionė per 40 dizainerio darbo metų. Parodoje eksponuojami 600 drabužių ir 200 aksesuarų iš Giorgio Armani kolekcijų. Visi eksponatai suskirstyti pagal temas: motyvus ir įkvėpimo šaltinius, kurie peržiūrimi ir panaudojami dizainerio darbuose metai iš metų.

Davide Lovatti nuotr.
Davide Lovatti nuotr.

Po Armani/Silos atidarymo, jubiliejaus šventę pratęsė renginys Armani/Teatro erdvėje. Čia vyko drabužių iš Armani Prive kolekcijų pristatymas.  

Elaima.lt

Naujausi straipsniai