40-ąjį jubiliejų minintis Deivis: „Esu laimingas, nes viską, kas svarbu, jau turiu“

Renata ir Deividas Norvilai /„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Man turbūt reikėtų pasitikrinti, ar tikrai jau stuktelėjo 40-imt“, – juokiasi dainininkas Deividas Norvilas-Deivis, birželio 13-ąją minintis gražų, 40 metų jubiliejų.

Žmonės.lt gimtadnienio rytą kalbintas Deivis nestokojo geros nuotaikos ir prisipažino besijaučiantis puikiai ir esantis nusiteikęs jubiliejų smagiai paminėti, tiesa – be jokių ypatingų planų.

„Nors ir jubiliejus, šis gimtadienis nebus kažkuo išskirtinis – visus juos mėgstu švęsti. Man gimtadieniai smagiausi artimų žmonių rate, toks šventimas artimiausias širdžiai, todėl ir šiandien minėsiu su šeima, uošviais, gal užsuks draugų – tikrai neišvarytume“, – juokėsi Deivis.

Kartu su artimaisiais šventę paminės Zarasų rajone esančioje sodyboje, kur su šeima praleidžia itin daug laiko. Čia, pasakoja Deivis, ir laukiami tie, kas norės kartu pasidžiaugti.

Pasiteiravus, kaip jubiliejaus proga pasveikino žmona, dainininkė Renata Norvilė, Deivis juokėsi, kad kol kas sveikinimų dar tik laukia: „Pabudau, žmonos nėra, dar nemačiau, gal išėjo į mišką grybų ieškoti.“

Dainininkas prisipažįsta, kad nei prieš gimtadienį, nei po jo, egzistenciniai klausimai jo nepradeda kamuoti, nes bėgančių metų gailėti nereikia, svarbiausia – juos gyventi pilna koja.

„Dar kol kas ant akmenėlio neprisėdau filosofiniams apmąstymams, nes per mažai gyvenime padariau, kad jau galėčiau taip iš šalies apžvelginėti, ką nuveikiau. Manau, jog svarbiausia, kad stengiuosi visada judėti tik į priekį, džiaugtis kiekviena diena, gyvenimo kasdienybe. Tą aš tikrai ir darau“, – teigia jis.

Renata ir Deividas Norvilai

Karantino džiaugsmai ir liūdesys

Kadangi Deivio darbas – renginiai, dainininkas prisipažįsta, kad karantinas padarė savo: darbai visiškai sustojo, o ir dabar, karantinui jau bepasibaigiant, krūvis didėja labai pamažu.

„Kol kas tikrai vangiai viskas juda... Bet labai tikiuosi, kad greitai reikalai stos į senąsias vėžes, nes jau tikrai laikas. Karantinas iš pradžių man visai patiko – nepaisant to, kad buvo liūdna dėl neįvykusių spektaklių ir kitų renginių, tačiau tokios neplanuotos atostogos turėjo savo žavesio. Su šeima atvykome į sodybą, nes pamatėme, kad Vilniuje, be pilvų auginimo, nelabai turėjome kitos veiklos (juokiasi). Čia išties yra ką veikti – ir darbų, ir pramogų: tai žuvis pamaitini, tai po mišką pasivaikštai... Žodžiu, pradžioje karantinas išties atrodė kaip savotiška dovana, bet tada dar nesitikėjome, kad jis užtruks tiek ilgai...“ – pasakoja atikėjas.

Deivis prisipažįsta, kad pabuvęs kelis mėnesius be dainavimo pajuto ir to pasekmių balsui: „Supratau, kad man skauda vieną balso stygą – buvau pradėjęs panikuoti, ar čia mane tas virusas jau irgi pričiupo, ar kas čia nutiko. Paaiškėjo, kad jokio krūvio neturėjimas balsui tiesiog pradėjo kenkti, nes tokių pauzių gyvenime arba išvis nebūna, arba pasitaiko tik štai tokiais keistais išimtiniais atvejais.“

Deividas Norvilas-Deivis

Vis dėlto dainininkas džiaugiasi, kad nors ir pamažu, darbai prasidėjo – Klaipėdos muzikiniame teatre jau vyksta repeticijos ir bus tęsiami darbai, kuriuos sustabdė karantinas.

Ir nors beveik visą karantiną šeima praleido sodyboje, Deivis pasakoja, kad vasarą čia leis daugiausiai laiko, o į Vilnių ar kitą miestą grįš tik dėl darbų.

„Planuojame labiau patyrinėti šias apylinkes, nes dar tikrai daug kur nebuvę ir nematę. Zarasų kraštas mums išties labai patinka, tiek gamta, tiek žmonės. Nuvažiuojame į Dusetas skanios žuvies, fotografuojame gamtą – anąsyk pavyko užfiksuoti juodąjį gandrą, briedį. Mums čia išties ramu ir gera, vaikams taip pat labai patinka. Tuoj prasidės grybai, uogos – vėl bus veiklos. Džiaugiuosi, kad prieš dešimt metų neprašoviau ir įsigijau čia sodybą – turime savo rojaus kampelį. Apskritai, esu labai laimingas, kad gyvenu, kad turiu artimus žmones, draugų, mišką, lietų...“ – šypteli.

Deividas Norvilas su šeima
Deividas Norvilas (20 nuotr.)
+14

Skaitykite daugiau