„4 Roses“ narės Akvilės Matukaitės mergvakario linksmybes vainikavo kelionė į Paryžių

Akvilės Matukaitės mergvakaris / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nėra abejonių, jog šį savaitgalį atlikėja, grupės „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė prisimins dar labai ilgai. Nuo ankstyvo penktadienio ryto prasidėjusios linksmybės tęsėsi iki pat sekmadienio. Paryžiaus tema plėtojamas mergvakaris tapo didžiausia staigmena būsimai nuotakai, o emocijų artėjant svarbiausiai mergvakario staigmenai nesuvaldė ir visos artimiausios Akvilės bičiulės.

Vilniaus gatves praskriejus motociklu, Akvilė buvo pakviesta į prancūzų kalbos pamoką. Linksmybės ir išbandymai tęsėsi ir toliau. Merginos nuvyko į Vilniaus centre esančią prancūzišką kavinukę, kur skanavo prancūziškus užkandžius.

Tuomet veiksmas persikėlė į šokių studiją, kurioje ir vėl puikiai atsiskleidė šventės tema. Merginos išmoko šokti burleską, žymiausią Mulen Ružo šokį. Tą dieną jas lydėjo ir dar daugybė pramogų, privertusių visas garsiai juoktis ar iš jautrumo nubraukti ašarą. Pasitelkus apgaulę ir gerokai suklaidinus Akvilę, pavyko sukurti neįtikėtinai smagią šventę.

Finaliniu mergvakario akcentu tapo Akvilei visų bičiulių įteikta dovana – pasas ir skrydžio bilietas į Paryžių. Kaip pati Akvilė užsiminė, tai buvo viena didžiausių jos svajonių, apie kurios išsipildymą ji net nedrįso pasvajoti. „Pasirodo, svajonės pildosi!” – braukdama džiaugsmo ašarą tvirtino Akvilė.

„4 Roses“ narės Akvilės Matukaitės mergvakaris (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau