„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė Vilniuje ištekėjo už krepšininko Laimono Kisieliaus

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, – šypsosi grupės „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė (26). Prieš penkerius metus su krepšininku, pastarąjį sezoną Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje žaidusiu Laimonu Kisieliumi (31) susipažinusi atlikėja pirmą liepos šeštadienį ištarė jam lemtingąjį „taip“.

Šeštadienio popietę Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje pora prisiekė vienas kitam amžiną meilę, jie tapo vyru ir žmona. Jaunikis ir poros tėvai prie bažnyčios pasirodė likus 40 minučių iki ceremonijos pradžios, kuri buvo numatyta 13 val.

Pasveikinti Akvilės ir Laimono atvyko jų tėvai – Eglė ir Jonas Matukai, bei Rita ir Arūnas Kisieliai, taip pat seserys Vaida ir Evelina Kisieliūtės.

Čia pasirodė ir jaunavedžių bičiuliai: Viktorija ir Martynas Pociai, Eglė Keturkė su vyru Albinu, Augustė Vedrickaitė su širdies draugu Marijumi Šeiboku, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Donatas Kisielius, Giedrė Girnytė, Gytis Sirutavičius su žmona Dovile, Vytautas Šulskis ir Gabrielė Gutkauskaitė, Mantas Paulauskas ir Ieva Gustytė ir daugelis kitų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Martynas Pocius su žmona Viktorija šeštadienį leido vestuvėse – sveikino bičiulius

Lydima tėvų A.Matukaitė į vestuvių ceremoniją atvyko artėjant 13 valandai.

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė Vilniuje ištekėjo už krepšininko Laimono Kisieliaus (101 nuotr.)
+95

Po ceremonijos iš bažnyčios išėję jaunavedžiai buvo apiberti baltais žiedlapiais. Akvilė neslėpė stiprių emocijų.

„Jaučiamės labai gerai. Prieš vestuves nesijaudinome, bet per vestuves jaudulio buvo. Aš esu labai jautri, bet jautriausią akimirką susitvardžiau. Ašarų buvo, bet nedaug“, – Žmonės.lt po ceremonijos kalbėjo A.Matukaitė.

Su būriu draugų jaunieji šventę pratęsė už Vilniaus. „O vėliau lėksime į Graikiją, kurioje praleisime 12 dienų“, – sakė Akvilė.

Paklausta, gal jau planuoja ir šeimos pagausėjimą, A.Matukaitė sakė: „Kaip Dievas duos“. Laimonas juokaudamas pridūrė: „Bet reikia, kad ir ne dievas duotų…“

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dar prieš vestuves Žmonės.lt kalbinta Akvilė prisipažino, kad tai viena laimingiausių dienų jos gyvenime.

„Galiu drąsiai sakyti, kad Laimis – mano svajonių vyras“, – sakė Akvilė. Kad jiedu atšoks savo vestuves, sako supratę jau prieš kelerius metus. Tačiau dėl gerų tarpusavio santykių teko pasistengti. Abu ambicingi, abu įpratę prie dėmesio, abu dirbantys pagal nestandartinius grafikus. Kaip sako Akvilė – teko išmokti vienam prie kito prisitaikyti.

„Pažinties pradžia nebuvo lengva. Abu buvome pripratę gyventi nepriklausomai. Sportininkų gyvenimas nėra sėslus, o ir su dainininke ne kiekvienas vyras drįstų gyventi. Gi ji ir dėmesio sulaukia, ir naktimis koncertuoja... Bet kažkaip apsišlifavom ir supratom, kad esame vienas kitam skirti“, – sakė Akvilė.

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pora susižadėjo šių metų sausio 1-ąją. Dar prieš Naujuosius metus jiedu išsikraustė į naują būstą. Tuomet, pasak Akvilės, pabudęs naujuose namuose Laimonas nusprendė pasipiršti.

„Jau po trejų-ketverių metų draugystės vis pajuokaudavau apie vestuves, bet sužadėtuvės vis dėlto buvo tikra staigmena. Tai nebuvo tos sužadėtuvės, apie kurias svajoja dauguma merginų, viskas vyko paprastai, bet nuoširdžiai. Namuose su chalatais. Bet buvo ir priklaupimas, ir laimės ašarų buvo, visko“, – pasakojo Akvilė.

Tuomet ji sakė po piršlybų dar svarsčiusi vestuves kelti kiek vėliau, bet Laimonas paragino – nėra ko laukti. Atradę laisvesnį laikotarpį įtemptuose darbo grafikuose vestuvėms jie pasirinko liepos pradžią.

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mes žinojome, kokios šventės norime, turėjome viziją. Daug ką organizavome patys, nors turėjome ir pagalbininkų. Pagelbėjo ir draugai“, – pasakojo Akvilė.

Akvilės ir Laimono vestuvės – klasikinės, subtilios, elegantiškos. Nuotaka šventės dienai pasirinko Kęsto Rimdžiaus kurtą suknelę, jaunikis nusprendė vikėti prašmatnų smokingą. Esą paprastą kostiumą geriau rinktis draugų vestuvėms, o per savo – galima ir labiau pasipuošti.

„Neslėpsiu, man, kaip turbūt ir daugeliui nuotakų, buvo svarbu, kaip atrodysime vestuvių dieną. Suknelei skyriau daug dėmesio, daug išsimatavau, ilgai rinkausi. Galiausiai su Kęstu nuomonės sutapo, pasirinkau jo kurtą drabužį“, – Žmonės.lt kalbėjo ji.

Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kiek mažiau dėmesio pora skyrė žiedams, juos pasirinko klasikinius, derančius prie Akvilės sužadėtuvių žiedo. Po vestuvių nuotaka priėmė vyro pavardę ir tapo Kisieliene.

„Ir mano ir Diletos vyrai – Kisieliai. Nors savo Kisielių nusižiūrėjau ankščiau. Čia tik sutapimas, jie nėra giminaičiai, bet mums smagu, pačios juokiamės. Belieka tik grupės nariai Giedrei susirast Kisielių ir keisim grupės pavadinimą į „Kisielienės“, – juokėsi Akvilė.

Šventę jaunieji taip pat kelia nemenką – vakare drauge atšokti vestuves susirinks apie 70 svečių.

„Aš būčiau sutikusi ir su mažesnėmis vestuvėmis, bet Laimis turi daug draugų, norėjo pakviesti. Stengiamės išlaikyti ir tam tikras tradicijas – bus ir pasitikimas su tėveliais, bus ir šeimos židinio perdavimas, ir pirmas jaunųjų šokis bus. Nors mums svarbiausia – kad šventė būtų smagi. Kad būtų linksma, kad grotų gera muzika, visi šoktų ir šiaip tūsas geras pavyktų. O jau visi efektai... Fejerverkų mums nereikia“, – pasakojo Akvilė.

Po linksmybių savaitgalio pora netrukus kels sparnus kopinėti medaus į Graikiją, jie ketina aplankyti Kretą, Santorino salą.

TAIP PAT SKAITYKITE: „4 Roses“ narės Akvilės Matukaitės mergvakario linksmybes vainikavo kelionė į Paryžių

„4 Roses“ narės Akvilės Matukaitės mergvakaris (31 nuotr.)
+25
Akvilė Matukaitė ir Laimonas Kisielius (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau