„4 Roses“ merginas Varšuvoje kiek nuvylė „Roxette“ koncertas: „Trūko kadaise turėtos energijos“

Dileta Meškaitė-Kisielienė, Akvilė Matukaitė ir Giedrė Girnytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Savaitgalį Varšuvoje koncertavusios „4 Roses“ atlikėjos į Lietuvą grįžo kupinos įspūdžių. Akvilė, Giedrė ir Dileta, svečioje šalyje praleidusios keletą dienų, spėjo pakoncertuoti, pasigrožėti Varšuva ir pasiklausyti legendinės grupės „Roxette“.

Kaip teigia pačios dainininkės, išvykti koncertuoti iš Lietuvos visuomet smagu, tačiau tai atima ne tik daugiau laiko, bet pareikalauja ir nemažai jėgų: „Dalyvauti tokio mąsto renginiuose, kuriuose iš Europos šalių atvyksta tūkstančiai klausytojų ir svečių, yra didelė atsakomybė ir malonumas. Juolab, kad tame pačiame renginyje dalyvavo ir pačių labai mėgiama, legendinė grupė „Roxette“.

Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Giedrė Girnytė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, merginos tvirtina, kad „Roxette“ koncertas jas kiek nuliūdino.

„Buvo sunku klausyti ir stebėti kadaise gyvybingą ir nesustabdomą atlikėją, kuri, kaip žinia, yra prastos sveikatos būklės. Taip, dainos puikiai žinomos, melodingos, tačiau jos buvo atliktos kiek kitaip, nei įprasta, ir labai trūko kadaise turėtos energijos“, – atviravo merginos.

Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Giedrė Girnytė / Asmeninio albumo nuotr.

Vis tik, kaip vieną didžiausių nuotykių, merginos prisimena vakarą, kuomet Lietuvos rinktinė žaidė pusfinalio varžybas.

„Pasirodo, Lenkijoje krepšinio fanų, švelniai tariant, yra kur kas mažiau, nei Lietuvoje. Čia rasti vietą, kur būtų transliuojamos ne futbolo varžybos, buvo praktiškai neįmanoma. Vis tik, aplankius nemažai barų, mums pavyko. Radome itin prabangų restoraną, kurio savininkas po ilgų derybų įjungė reikiamą televizijos kanalą. Nors stebėjome varžybas džiazo muzikos fone, aistrų ir emocijų netrūko. Džiaugiamės, kad vyną gurkšnoję restorano svečiai labai nepyko, o tik šypsojosi ir akivaizdžiai stebėjosi mūsų užsidegimu“, – įspūdžiais dalinosi „4 Roses“ atlikėjos.

„4 Roses“ viešnagė Varšuvoje (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau