4 madingiausi sezono megztiniai

Megztiniai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nors megztinis – vienas iš bazinio garderobo sudedamųjų, šaltuose klimatuose šis drabužis nėra tiesiog „basic“, kas dažnai traktuojama kaip „elementarus“: jame sutelpa krūva tendencijų ir panašiai tiek funkcionalumo lygių (įskaitant instagramo nuotraukas su megztiniuotomis rankomis, apsivijusiomis arbatos puodelį).

Tiesa, įvairiuose šiltuose kraštuose, kuriuose leidžiu pastaruosius 11 metų, mados vartotojui neturėti megztinio – anokia problema. Bet man, su šaltųjų kraštų krauju venose, tai sunkiai įsivaizduojama, nes puikus megztinis, be to, kad šildo, turi unikalių galių – beveik apkabinimui lygių. Tad šį sezoną tarp populiariausių megztinių (ne kardiganų; velkamų per galvą) – milžiniški ir jaukūs kaip apkabinimas, dryžuoti, golfai ir mažyčiai trumpi megztinukai su lengva vintažine nuotaika.

Megztinis milžinas

Jei milžiniškas megztinis, tai toks, kad atrodytų, jog prarijo jus – ir liko tik kojos kyšot. Šie minkšti milžinai – platūs, ilgi, tarsi per ilgomis rankovėmis – tarnaus ir kaip suknelė (su ilgaauliais virš kelių), ir kaip kompanija kelnėms, šortams ir (ypač) atlasiniams sijonams. Tokio megztinio po klasikiniu paltu nepakišite – tačiau oversize parka, didžiulis dygsniuotas paltas – pats tas.

Kai derinate didelius daiktus, norėdamos nepavirsti į didelį minkštą gniutulą ir akcentuoti žmogiškąsias formas, rinkitės grakščius batus ir / ar struktūriškus elementus: didelį megztinį su skinny džinsais ar vos kyšančiu trumpu sijonu ar vyriškomis kelnėmis.

„Mulberry“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.

Dryžuotas

Matomi, kontrastingi, tarsi plačiu teptuku nubraukti dryžiai, beveik blokai. Skirtingų spalvų ar tik juodai balti, klasikinis raštas buvo tarp populiariausių ant podiumo ir gatvėje. Vengiančioms dryžių dėl vadinamojo storinančio efekto yra kelios išeitys: a) rinktis strategiškai išdėstytus dryžius; b) rinktis nevienodo pločio ir / ar skirtingų spalvų dryžių megztinį; c) vilktis dryžuotą megztinį po struktūrišku viršutiniu drabužiu, pvz., paltu ar švarku.

Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.

Mažas ir trumpas

Prie kelnių ir sijonų aukštu juosmeniu reikės trumpo megztinuko. Siaurutėliausias, ties pečiais surauktomis rankovėmis – tarsi iš penktojo dešimtmečio, lyg nukirptas didelis – šis megztinis pabrėš figūros vingius ir sukurs nuostabias proporcijas su midi ir mini sijonais, plačiomis kelnėmis.

„Bottega Veneta“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.

Golfas

Ilgai stiliaus kritikų laikytas ne itin komplimentiniu drabužiu (neva trumpina kaklą, platina veidą), golfas vis tiek nesitraukia iš svarbiausių šaltojo sezono megztinių gretų. Ant podiumų ir gatvėje – platūs, vyriški, tarsi iš jo spintos nukosėti golfai, derinami su atlasiniais, plisuotais ar plonyčiais plevėsuojančiais sijonais, didelėmis apykaklėmis, kuriose galima paslėpti pusę veido, ir siaurutėlaičiai, derinami su pieštuko silueto sijonu.

Besirūpinančioms dėl kaklo proporcijų yra pasirinkimas – pusiau golfas, dar vadinamas mock neck: apykaklė, kuri pakyla vos iki pusės kaklo.

„Balenciaga“ ruduo / žiema'17 / Vida Press nuotr.
Madingiausi šaltojo sezono megztiniai (65 nuotr.)
+59
Skaitykite daugiau