4-erių metų mergaitė su Dauno sindromu meta iššūkį modelių pasauliui

Francescai Rausi/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-29 08:00
Ketverių metų Francescai Rausi prognozuojama puiki ateitis mados industrijoje. Mažoji žvaigždė, kaip ir jos pirmtakė, australų modelis Madeline Stuart (23), skinasi kelią į šlovę. Jei prieš dešimtmetį gimti su Dauno sindromu reiškė, kad tau kažko siekiant bus brėžiamos ribos, tai dabar pasaulis pasiryžęs keistis ir pripažinti kovotojus.

Maltoje prieš keletą dienų vyko žmonių su negalia madų šou. Franceskai Rausi teko garbė žengti vienu podiumu su bene garsiausia Dauno sindromą turinčia manekene Madeline Stuart.

View this post on Instagram

#Green eyes#1 place❤❤#modeling

A post shared by francesca rausi spiteri (@frani002) on

Būtent Madeline sunkiai kovėsi už galimybę tapti ikona žmonėms, turintiems tokią pačią negalią kaip ir ji.

Išskirtiniame interviu su portalu Žmonės.lt australė yra sakiusi: „Kaip manekenė, esu per žema. Tačiau tai man įžengti į mados pasaulį prieš keletą metų nesutrukdė. Atėjau į jį skleisti svarbią žinutę. Ar žinote, kad Dauno sindromu sergantys žmonės dažnai turi viršsvorio problemų, o man pavyko atsikratyti nereikalingų kilogramų? Visuomet buvau užsispyrusi, norėjau papasakoti apie save visiems, įkvėpti panašaus likimo merginas, raginti jas nepasiduoti.

Madeline Stuart/Organizatorių nuotr.
Madeline Stuart/Organizatorių nuotr.

Pasižiūrėkite į Winnie Harlow, Alimą, Ashley Graham – jų likimas paženklintas kovos, išgyvenimų. Mūsų grožis – kur kas daugiau nei blizgus paviršius. Esame mažumos balsas, aidintis ateityje.“

Panašu, kad Madeline, kuri gali didžiuotis žengusi podiumais didžiausių miestų rengiamose mados savaitėse, paskatino ir mažosios Francescos tėvus.

View this post on Instagram

Modeling 2k19 //boat//❤❤?

A post shared by francesca rausi spiteri (@frani002) on

Dėmesį mėgstančią mergaitę jie ėmė raginti jėgas išbandyti mados industrijoje. Ir nors kol kas tik mažais žingsneliais Franceska bando skintis savo kelią, bet kas paprieštaraus, jog mergaitei vieną dieną gali nusišypsoti laimė tapti pasaulinio garso žvaigžde?

„Francesca podiumu žengė jau penktąjį kartą. Maltoje prieš tai ji laimėjo jaunųjų modelių konkursą“, – užsienio žiniasklaidai teigė mažylės mama Michelle.

Žmonėms su negalia skirtas konkursas, kuriame paskutinį kartą pasirodė Francesca, įtraukė 22 skirtingus negalias turinčius modelius. Šis šou buvo surengtas atkreipti pasaulio ir visos mados industrijos dėmesį į tai, kad negalia neturėtų tapti kliūtimi siekiant savo svajonių.

Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai