4 dalykai, kuriais netikėtai labai džiaugiamės suaugę

Jaukumas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Būdami vaikai, svajojame kuo greičiau užaugti, turėti savo pinigų, eiti į darbą (aišku, ir darbas ne bet koks – kosmonauto arba dainininkės!) ir kad niekas mums nenurodinėtų, kada eiti miegoti ar valgyti. Likimo ironija, tačiau užaugus būtent pastarieji dalykai ir džiugina.

1. Saldus miegas

Kai nieks nebeliepia eiti pietų miego ar gulti tuo metu, kai dar rodo „Labanakt, vaikučiams“, visai malonu eiti miegoti ar tiesiog snūstelti pusvalanduką. Net – labai malonu. Ypač todėl, kad to miego daugumai suaugusiųjų trūksta. Neretai mes tiesiog svajojame, kaip eisime miegoti ar prigulsime susisukę į kokoną ant sofos.

Jaukumas / Vida Press nuotr.

2. Karšta vonia

Būdami vaikai, turbūt ne itin mėgote maudytis – nes juk prausdavo mama ir tai reikėdavo daryti tada, kai liepia, o ne tada, kai norisi. Ką gi, dabar pasigulėjimas karštoje vonioje yra vadinamas savęs lepinimu. Kone prabanga, kuriai, ypač jei esate mama, ne visada užtenka laiko. Tai tarsi ritualas: įsipilame kelis lašus mėgstamų eterinių aliejų (ar vonios putų), ir pagulime, atsipalaiduojame. O dar jei plaudami galvą pamasažuojame skalpą... fantastika!

Moteris vonioje / Vida Press nuotr.

3. Skanus maistas

Tą akimirką, kai nusprendžiame, jog velniop tas dietas ar sveiką mitybą (nieks nesako, kad pastarasis punktas teisingas, o bet tačiau...), sugebame išties pasimėgauti skaniu maistu. Suderinti saiką ir subalansuoti mitybą – tai jau išmintis, kurios mokomės visą gyvenimą.

Moteris valgo tortą / Vida Press nuotr.

4. Pižama / chalatas ir TV

Koks palengvėjimas ištinka, kai grįžtame iš darbo ir nutrenkiame ne tik nepatogius aukštakulnius, bet ir nusimauname pėdkelnes / išsliuogiame iš aptemptų džinsų ar – vyrų atveju – pagaliau nusirengiame kostiumą. Ir – neriame į jaukią pižamą, treningus ar chalatą. Įsijungiame TV ar „Netflix“ ir – sveikas, filmų ir serialų pasauli!

Laisvalaikis / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau