39-erių aktorė Jaime Pressly: išgirdusi naujieną iš gydytojo patyrė šoką

Žmonės.lt fotomontažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-09 10:50
Aktorė Jaime Pressly (39) su vaikinu Hamzi Hijazi (38) greitai sulauks gandrų, praneša portalas people.co.uk. Sužinojusi, kad laukiasi, moteris negalėjo patikėti. Paskutinį kartą ji buvo nėščia prieš 10-metį.

„Dvyniai neatsiranda kiekvienoje šeimoje. Buvome šokiruoti“, - neslepia aktorė. Kad laukiasi ji sužinojo atlikusi nėštumo testą, kai apsilankė pas gydytoją. „Tai neįmanoma“, - buvo pirmoji mintis šovusi aktorei į galvą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Moteris jau augina sūnų iš savo ankstesnių santykių. J. Pressly atviravo, kad Dezi (sūnaus vardas - aut past.) maldavo savo mamos ir jos naujojo partnerio padovanoti jam broliuką ar sesutę. „Mano berniukas labai mielas, švelnus. Jis bus puikus kūdikių prižiūrėtojas. Nuolat bučiuoja mano didėjantį pilvelį“, - kalbėjo Jaime.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nors po 10 metų aktorei baisu vėl lauktis, juolab, kad ir amžius kitas, bet ji sako sutelksianti visas jėgas ir pasistengsianti save nuraminti. „Tuo pačiu metu esu daug rimtesnė. Tai bus visiškai kitokia, bet taip pat maloni patirtis. Pasistengsiu, kad viskas vyktų pagal planą“, - kalbėjo ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai