38-ąjį gimtadienį pasitikusi Ingrida Kazlauskaitė: „Esu įsimylėjimo būsenoje“

Ingrida Kazlauskaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės ir Loretos Kondratės nuotr.
Justė Juškevičiūtė, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

„Save vadinu kalėdiniu žmogumi“, – juokiasi gruodžio 26-ąją gimtadienį švenčianti dainininkė Ingrida Kazlauskaitė. Nors vaikystėje ji įsivaizduodavo, kad visi šventiniai papuošimai yra skirti jai, 38-uosius metus pasitinkanti atlikėja dabar mieliau geraširdiškumu puošia aplinkinių gyvenimus. Artėjant Kalėdoms Ingrida kartu su tėvais užsibrėžė žavų tikslą – nudžiuginti kuo daugiau lietuvių.

„Man būtent tai ir yra švenčių prasmė – teikti džiugesį kitiems, – portalui Žmonės.lt sako I.Kazlauskaitė ir priduria jau pripratusi, kad jos gimtadienis neatsiejamas nuo kalėdinės nuotaikos. – Tas visur tvyrantis šventinis gerumas gimimo dieną paverčia tik dar ypatingesne.“

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt I.Kazlauskaitė pasidžiaugė šių metų šventes galėjusi sutikti su šeima – mama Liveta Kazlauskiene ir tėčiu Petru Kazlausku. Praėjusiais metais virusui sugriovus visus planus, šiemet Kazlauskų namai prisipildė dar jaukesne Kalėdų pasaka.

„Šventėms mums visiems labai patinka, tai joms atsakingai ruošėmės. Turime gilias šeimos tradicijas. Štai per Kūčias visi sėdome prie stalo, močiutė ruošė įvairiausius patiekalus, mama gamino silkutes. Stalą tikrai nukloja 12 patiekalų. Galbūt ir atrodo, kad aš nevalgi, smulki, patikėkite, oi, kiek sukemšu močiutės zrazų!“ – kvatoja Ingrida.

Tiesa, čia I.Kazlauskaitė priduria, kad gausiai apkrautas švenčių stalas – ne vienintelė jų tradicija. Dainininkė sako, kad jų šeima niekuomet nepamirša per Kūčias į namus pasikviesti vienišų žmonių. „Niekam neleidžiame vienišauti, o ir maisto tikrai visiems pakanka“, – šypsosi ji.

Petras Kazlauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė

38-ąjį gimtadienį pasitinkanti Ingrida pasakoja, kad šiais metais su tėčiu ir mama džiugesį aplinkiniams dalyti nusprendė dar iki švenčių.

Šiemet žmonės mums padiktavo vieną idėją, kurią įkvėpė pandemija. Kartu su tėveliais vis vykstame su daina pasveikinti asmenų, kurių artimieji atvykti negali, nes, pavyzdžiui, gyvena užsienyje. Kaip gera žmones apdovanoti tokiu netikėtumu, gera emocija! Būna, kad akyse sužimba džiaugsmo ašara, o ir mes apsiverkiame kartu, nes viską labai jautriai priimame“, – Žmonės.lt atvirauja ji. 

Pasak Ingridos, per beveik pusmetį aplankytų šeimų skaičius – nesuskaičiuojamas.

„Įsivaizduokite, į mano tėvelių namus keliauja žmonių, kuriuos esame aplankę, padėkos. O ko neaplankome gyvai – pasijungiame vaizdo skambučiu ir taip nudžiuginame... Labai smagu, kai mums rašo aplankytųjų giminaičiai, kad močiutė ar senelis kone mėnesį šnekėjo ir džiaugėsi... Tai yra didžiausia dovana šiomis dienomis ne tik aplinkiniams, bet ir man pačiai“, – šypsosi gimtadienį mininti I.Kazlauskaitė.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Gimtadienis kalėdiniame šurmulyje nepradingta!

Antrąją Kalėdų dieną gimtadienį mininti I.Kazlauskaitė tik nusijuokia išgirdusi klausimą, ar jos šventė nepasiklysta kalėdiniame šurmulyje.

„Baikite, niekuomet niekas nepamiršo! Su šeima pašvenčiame Kūčias, Kalėdas, o jau gruodžio 26-oji – mano, – juokiasi ji. – Gimimo dieną sutikdavau įvairiai – vaikystėje vykdavau su tėvais į koncertus, juos stebėdavau, kiek vėliau ir pati pradėjau pasirodyti. Kartą per savo gimtadienį teko pabūti Snieguole. Nuo tos žiemos švenčių nuotaikos tik dar smagiau.“

Šiais metais Ingrida gimimo dieną sako švęsianti kone tris dienas, nors gimtadienio sveikinimai įprastai plūsta dar kone mėnesį.

„Gimtadienį sutiksiu su šeima, susirinksime pas mane, o kitą dieną jau švęsiu su artimiausiais draugais. Dar kitą – koncertai, tai ir su publika paminėsiu“, – planais dalijasi ji.

Ingrida Kazlauskaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.

I.Kazlauskaitė šypsosi – metai jai buvo būtent tokie, kokių ir tikėjosi. Ingrida atskleidžia, kad 2021-ųjų išvakarėse ji parašė laišką sau. Jame išdėstė ir tris savo norus. 

„Prisimenu, viena draugė klausė, ar jau parašei laišką? Aš nustebusi paklausiau: „Kam?“. Ji atsakė  – kitų metų sau. Mane ši idėja labai suintrigavo, tai nutariau parašyti laišką su savo norais. Pirmi du norai tikrai išsipildė – šie metai buvo kupini permainų ir atradimų, o ir išmokau nieko neatidėlioti“, – dalijasi Ingrida.

Pasak dainininkės, metus paženklinusios permainos ir atradimai buvo ne tik pozityvūs. Visgi į kiekvieną įvykį ji žiūri kaip į pamoką.

„Aš per savo gimtadienį už viską dėkoju. Už viską, kas įvyko ir visada palinkiu laimės tiems žmonėms, kurių dėl kokių nors priežasčių jau nebėra mano gyvenime.

Iš tiesų, per visą pandeminį laikotarpį atsisijojo kai kurie žmonės ir pasimatė tikrieji jų veidai. Bet aš į viską žiūriu paprastai – įvyko taip, kaip turėjo įvykti. Būna juk, su kažkuo atsisveikini ir netikėtai likimas atsiunčia tau dovaną – draugystę“, – nusišypso ji ir priduria, kad 2021-ieji bičiulių nestokojo.

Ingrida Kazlauskaitė / Karolinos Povilanskaitės-Zaperackienės nuotr.

O ar metai Ingridai dovanojo tyrą meilę? Pašnekovė šypsosi – negi tikitės, kad atvirausiu!

„Meilė yra iš tų temų, kurias laikau giliausiai paslėpusi savo širdyje. Taip, visko būna – ir meilės atradimų, ir meilės praradimų... Meilė visada buvo, yra ir bus pačiu svarbiausiu jausmu. Man labai patinka mylėti, patinka įsimylėti. Nesu iš tų žmonių, kurie meilę sieja su išbandymais, norisi tiesiog svaigti nuo to jausmo“, – žibančiomis akimis šneka I.Kazlauskaitė.

Kadangi kalbame Kalėdų laikotarpiu, tai dabar jaučiuosi esanti euforijoje, primenančioje įsimylėjimą. Tai – mano metas, tai tikrai dabar esu įsimylėjimo būsenoje“, – portalui Žmonės.lt priduria ji.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Paklausus, ar ir šiemet planuoja rašyti laišką sau, kuriame išdėstys slapčiausius savo norus, Ingrida nė nesusimąsčiusi atšauna – tikrai taip!

„Būtinai rašysiu, tačiau iššūkių  ir permainų su kaupu gavau šiais metais, tad jau ačiū, pakaks, – juokiasi ji. – Ateinančiais metais norėčiau sau palinkėti, visų svarbiausia, sveikatos, dar daugiau muzikos, koncertų bei drąsos ir ryžto žengti tuos žingsnelius, kuriuos kartais vis dar nedrįstu žengti. Ir, aišku, įsimylėjimo būsenos, tokios, kaip dabar – pakilios.“

Fotogalerija:

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau