37-asis Catherine Middleton gimtadienis: kodėl hercogienė dalį dienos praleido tik su mažuoju Louisu?

Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-09 13:41
Sausio 9 dieną Kembridžo hercogienė Catherine švenčia savo 37-ąjį gimtadienį. Nuo to laiko, kai ji ištekėjo už princo Williamo, švenčių buvo visokių, o metams bėgant aplinkybės keitėsi. Ir jei kadaise Catherine savo pirmąjį gimtadienį po karališkųjų vestuvių šventė namuose apsupta artimųjų, tai šiandien jai vienai teko kantriai laukti vyro Williamo.

2011 m. balandžio mėnesį ištekėjusi už Jungtinės Karalystės karalienės Elizabeth II anūko princo Williamo, Kate Middleton suteiktas Jos Didenybės Kembridžo hercogienės titulas bei Straterno grafienės (škotiškasis) ir Karikferguso baronienės (šiaurės Airijos) titulai. Straterno titulas susieja princą Williamą ir Kate su Škotija – ten pora susipažino, užsimezgė jų meilė. Karikferguso baronienės titulas naudojamas retai, jis siejamas su vienu seniausių Šiaurės Airijos miestelių. Visus tris titulus skyrė Williamo senelė karalienė Elizabeth II. Tačiau Kate Middleton negali oficialiai vadintis princese Catherine, nes yra nekilminga, aišku, britai gali nepaisyti protokolo ir taip ją vadinti.

Šiais metais Catherine gimimo dieną ar bent jau dalį jos, praleido be savo vyro Williamo ir vaikų princesės Charlotte ir George‘o. Tiesa, su mažyliu Louisu pašonėje, kūdikiui gruodį sukako 8 mėnesiai.

Per žmonos gimtadienį Williamui teko dirbti. Jis pasirodė 30-ąjame Londono medicininės oro pagalbos pajėgų minėjime. Tai oficialiai patvirtino Kensingtono rūmai. Tai yra pirmasis princo oficialus vizitas Naujaisiais metais. Kate dienotvarkėje panašus vizitas numatomas kitą antradienį.

Charlotte su vyresniuoju broliu George‘u taip pat pusdienį nematys savo mamos, mat vieną dieną prieš Catherine gimtadienį jie sugrįžo į mokyklą ir darželį.

Tiesa, visa šeima susitiks vakare. Kartu jie švęs kaip artimiesiems ir pridera.

Princas Williamas su žmona Catherine ir vaikais, princas Charlesas su žmona Camilla ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas su žmona Catherine ir vaikais, princas Charlesas su žmona Camilla ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“ nuotr.

Keli įdomūs faktai apie hercogienę Catherine:

Net per karštį hercogienė dėvi pėdkelnes. Manoma, kad ji pasekė buvusios Prancūzijos pirmosios ponios Carlos Bruni Sarkozy, „nematomų“ kompanijos „John Lewis“ pėdkelnių gerbėjos pavyzdžiu. Sunku atskirti – kojos nuogos ar su pėdkelnėmis, bet kad maskuoja odos nelygumus – faktas. Be to, ir karališkasis protokolas neleidžia moteriai pasirodyti viešumoje nuogomis kojomis.

Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas su žmona Catherine ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.

Pasaulyje ekonominė situacija prasta, tad ir Bekingamo rūmuose stengiamasi atrodyti kukliau. Kembridžo hercogienė ne kartą pastebėta, vilkinti rūbą už keliasdešimt eurų, be to, ji nepaiso taisyklės nesirodyti viešumoje su tuo pačiu drabužiu antrą kartą.

Princo žmona turi tris randus, manoma, kad jie atsirado užsiimant sportu – ankstyvoje jaunystėje Kate žaidė tenisą, plaukė, lankė lengvosios atletikos, ledo ritulio, netbolo (krepšinio rūšis) treniruotes. Aktyvi ji ir dabar.

Karališkųjų fotografų nuomone, hercogienė nuotraukose visada atrodo gerai, nes niekada nežiūri tiesiai į kamerą. Todėl beveik niekada ji neįamžinama pusiau užmerktomis akimis ar pavargusia, nepatenkinta veido išraiška.

Hercogienės šypsena vadinama tobula. Tačiau tai ne gamtos dovana, o prancūzų odontologo Didier Fillion nuopelnas. Jis garsus savąja sukurta metodika „harmoninga asimetrija“, kai taisant dantys paliekami šiek tiek netobuli norint išvengti holivudinio nenatūralumo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai