37-ąjį gimtadienį švenčianti Aistė Pilvelytė: apie Ruslano Kirilkino staigmeną ir 40 dainų „Eurovizijai“

Aistė Pilvelytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-07-27 09:12
„Jei kada paklausiu mamos, kiek jai metų, ji visuomet atsako – 20. Širdyje ji iki šiol jaučiasi dvidešimtmetė. Anksčiau nesusimąstydavau, bet dabar galvoju panašiai – amžius priklauso nuo nusiteikimo“, – sako trečiadienį 37-ąjį gimtadienį švenčianti dainininkė Aistė Pilvelytė.

Pasak Aistės, žmonės sensta taip greitai, kaip patys to nori: užsidaro savyje, aptingsta, pamiršta savo interesus, apkerpėja blogais įpročiais. O tuomet verkšlena dėl nepavykusio gyvenimo.

Dainininkei toks požiūris – svetimas. Visuomet aktyvi, energinga, veikli, visuomet apsikrovusi darbais, tačiau nepametanti šypsenos ir pozityvaus nusiteikimo – tokią Aistę pažįsta daugelis jos bičiulių, gerbėjų.

Gimtadienio dieną ji su artimiausiais žmonėmis ketina sutikti pajūryje. Šventojoje jos scenos kolega ir geras draugas Ruslanas Kirilkinas organizuoja Aistei smagų gimtadienio vakarėlį.

Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.
Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.

„Su Ruslanu mes jau daugiau nei trejus metus kartu scenoje, esam labai susilipdę, puikiai sutariame. Jis rengia man staigmeną, sakė man niekuo nereiks rūpintis. Turint omeny, kad jis fantastiškai gamina ir dar nuostabiai fotografuoja, turėtų pavykti neblogas vakarėlis!“ – sakė Aistė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistė Pilvelytė atvirai apie „Euroviziją“: „Žodžiai kartais gali nužudyti žmogų“

Su Ruslanu Šventojoje ir Palangoje savaitgalį atlikėja turės ne vieną koncertą, todėl, kaip pati sako, kelios dienos pajūryje bus skirtos tiek malonumams, tiek darbams.

Dainininkų duetas drauge planuoja įrašyti ne vieną dainą, naujus kūrinius gerbėjams ruošia ir pati Aistė. Tiesa, išdavė, kad scenoje jau greitai ji pasirodys kiek naujame amplua, šiek tiek pasikeis ir jos įvaizdis, ir muzikos skambesys. „Bus kai kas įdomaus, bet dar nenoriu apie tai daug pasakoti. Toliau kursiu popmuziką – ji visuomet buvo ir bus klausoma. O ateityje... gal išbandysiu ir ką drąsesnio, dar pati mąstau. Daugelis sako, kad tinka dainuoti roką, tačiau nelabai limpa jis mano širdžiai. Bet kas ten žino, gal kada nors“, – sakė Aistė.

Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.
Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.

Šiandien dainininkė sako esanti laiminga moteris. Visą savo energiją ji nukreipia į muziką, ją supa daug gerų žmonių. „Neleidžiu melancholijai ir blogai nuotaikai užgulti minčių. Metams bėgant išmokau džiaugtis mažais dalykais, išmokau vertinti šalia esančius žmones, stengiuosi daugiau laiko skirti šeimai, draugams. Be to, daug skaitau, sportuoju, stengiuosi sveikai maitintis – tai labai svarbu. Nes posakis, kad sveikame kūne, sveika siela – ne iš piršto laužtas. Labai svarbu save prižiūrėti, ypač scenos žmogui“, – įsitikinusi ji.

Aistė prasitarė, kad būtent sportas yra viena pagrindinių jos jaunatviškos išvaizdos paslapčių. Tačiau norint atrodyti gerai – reikia į tai investuoti. Aistė kasdien treniruojasi, kas rytą pradeda sveikais maistingais kokteiliais, geria daug skysčių.

„Gyvenimas nemėgsta silpnų žmonių visokiomis prasmėmis. Ateitis priklauso tiems, kurie rizikuoja, kurie veikia, stengiasi. Po gulinčiu žmogumi vanduo neteka, žmogus turi eiti, griūti, keltis, vėl eiti, bet ką nors daryti“, – tikina ji.

Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.
Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.

Pastarieji metai Aistei taip pat buvo intensyvūs. Dalyvavimas „Eurovizijos“ atrankoje, projekte „Delfinai ir žvaigždės“ pareikalavo nemažai laiko, pastangų ir atsidavimo, tačiau suteikė daug gerų emocijų, buvo gera pamoka, žingsnis į priekį.

Gimtadienio proga Aistė pati sau linki daugiau keliauti, jos svajonių sąraše – nuosavos įrašų studijos atidarymas. Ar dainininkę šiemet išvysime „Eurovizijos“ atrankoje? „Kol kas neplanuoju, bet, nors pačiai juokinga, jau spėjau iš vieno švedo gauti kone 40 dainų pasiūlymų. Jis labai nori, kad aš dainuočiau, nori su manimi dirbti. Dabar dar nenoriu atversti šio puslapio, bet, kas ten žino, gal rudeniop apsigalvosiu“, – kalbėjo ji.

Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.
Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai