37-ąjį gimtadienį mininti Ingrida Kazlauskaitė: „Didžiausią dovaną jau gavau“

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gruodžio 26-ąją Ingrida Kazlauskaitė mini 37-ąjį gimtadienį. Dainininkė šypsosi – nepaisant to, jog šventes ir gimimo dieną pirmąkart sutinka ne su šeima, pakili nuotaika neapleidžia.

„Vidinę savo būseną kuriame patys. Nors ir šventės yra kitokios, širdis – ta pati. Dabar yra kalėdinis, stebuklingas metas, o tai man suteikia labai daug vilties ir džiugesio“, – portalui Žmonės.lt sako I.Kazlauskaitė.

Gimimo dieną Ingrida iki šiol sutikdavo gausiame draugų būryje, o šįkart – ramiai, namuose. Visgi ši diena jai nebus eilinė.

„Tortą turiu, žvakutes tikrai pūsiu ir nepaisant to, kad esu registruota mieste, o mano šeima gyvena rajone, mes vieni kitiems linkėjimus siųsime vaizdo skambučiu. Nuotaika vien dėl to, kad karantinas, tikrai nenukenčia. Tad būtinai pasipuošiu, būtinai save pradžiuginsiu. Teks pačiai sau susikurti šventę“, – pasakoja Ingrida.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Prieš mėnesį koronavirusu persirgusi I.Kazlauskaitė atvirauja, kad apie jokias gimtadienio ar Kalėdų dovanas šiais metais nesvajoja – svarbiausia, kad ji ir artimieji būtų sveiki.

„Aš didžiausią gimtadienio dovaną jau gavau. Man pavyko įveikti koronavirusą, mano atvejis nebuvo pats lengviausias, prireikė net šešių savaičių, kad pasveikčiau... Tą gyvenimo epizodą noriu pamiršti, ištrinti... Tad ši gimimo diena man yra naujo etapo simbolis. Viskas, kas buvo ne pagal planą, – jau praeityje ir man tai yra dovana. Kaip ir dovana yra tai, kad mano artimieji yra sveiki ir visi esame laimingi“, – šypsosi ji.

Per karą gimusi mano močiutė, kai sirgau, mane guodė: „Ne tankai važiuoja, ne bombos krenta, viskas praeis.“

Ingrida tikisi, jog Kalėdas su artimaisiais paminės šiek tiek vėliau. 

„Kai praeis pandemija, sakėme, kad nustebinsime vieni kitus kalėdinėmis dovanomis, susikursime šventę. Nesvarbu, kada tai galėsime padaryti, gal kovo ar net liepos mėnesį. Tiesiog kuriam laikui nukėlėme Kalėdas“, – sako ji.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Per gimtadienius prisimena vaikystę

Antrąją Kalėdų dieną gimtadienį mininti I.Kazlauskaitė sako, kad artėjant šiai dienai dažnai mintimis nusikelia į vaikystę. Prisimena, kad būdama maža įsivaizduodavo, jog visi kalėdiniai papuošimai yra skirti jai.

„Atrodydavo, kad visas pasaulis švenčia mano gimtadienį. Visi laimingi, džiaugsmingi, labai smagu“, – šypsosi.

Ingrida pasakoja, kad vaikystėje jos gimtadieniai būdavo neatsiejami nuo tėvų – Livetos ir Petro Kazlauskų – koncertų. Iš pradžių dainininkė juos tik stebėdavo, o laikui bėgant ir pati prisijungė. 

„Mano tėvai per šventes turėdavo daug koncertų, tačiau manęs niekada nepalikdavo namuose, visada pasiimdavo kartu. Kai jau būdavau vyresnė, kartu su jais dainuodavau, būdavo labai smagu. Dar vėliau atėjo kitas etapas, kai pradėjau gimtadienius sutikti su draugais. Visuomet mėgdavau šią šventę paminėti“, – prisiminimais dalijasi Ingrida.

Petras Kazlauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė

O vieną įsimintiniausių gimtadienių I.Kazlauskaitei primena neįtikėtina dovana.

„Draugė man sako, išvažiuosime kelioms dienoms, pasiimk lagaminuką ir įsidėk šiltų rūbų. Nieko nenujaučiau, o man įteikė bilietą ir pamačiau, kad vyksiu pas Kalėdų Senelį į Laplandiją... Pravirau iš laimės. Iš tikrųjų, tai buvo vienas įsimintiniausių mano gimtadienių.“

Atlikėja šypsosi, kad gimimo dienos proga kaskart stengiasi leistis į veiklas, kurios pažadina vaikiškumą. „Gimtadienis man ir yra šventė, skirta vaikiškai pakvailioti, pažaisti ir prisiminti tai, kuo tikėjome vaikystėje. Tame yra stebuklas“, – įsitikinusi ji.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Sakoma, kad per Kalėdas pildosi slapčiausi norai. Paklausta, ko palinkėtų sau ateinančiais metais, Ingrida ilgai nesvarsto.

„Kiekvieni metai – vis įdomesni, vis smagiau ir vis geriau, tad pirmiausia sau linkėčiau stiprios sveikatos, o toliau – gražiausių nuotykių, smagiausių akimirkų, mylimų žmonių šalia ir daug dainų – labai pasiilgau dainavimo, koncertų, labai pasiilgau kolegų.

O aplinkiniams norėčiau palinkėti stiprybės, kantrybės, nepalūžti ir stengtis galvoti apie šviesią ateitį. Viską mes įveiksime. Per karą gimusi mano močiutė, kai neseniai sirgau, mane guodė: „ne tankai važiuoja, ne bombos krenta, viskas praeis“. Tai suteikia stiprybės.“

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau