37-ąjį gimtadienį atšventusi Aistė Andrijauskaitė linki sau mylimo žmogaus

Aistė Andrijauskaitė paminėjo gimimo dieną
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-21 19:32
„First Face Model“ įkūrėja, internetinio butiko „Aistishka“ savininkė Aistė Andrijauskaitė praėjusią savaitę atšventė 37-erių metų gimtadienį. Draugų apsuptyje ypatingą šventę su šokiais iki ryto minėjusi moteris sako, kad sau gyvenime linki kuo daugiau pozityvios energijos ir... mylimo žmogaus, su kuriuo galėtų dalytis savo dėmesiu, švelnumu ir kartu kurti ateitį.

Praėjusiais metais Aistei teko ne vienas išbandymas. Sunkiai sirgo jos patys artimiausi žmonės – močiutė ir mama, Aistė išgyveno skyrybas su aktoriumi Audriumi Bružu, taip pat įvyko permainos jos mėgstamoje veikloje. Nepaisant visų cunamių, moteris sugebėjo pamažu judėti į priekį ir neigiamas emocijas palikti už nugaros.

Aiste, kokiomis nuotaikomis pasitikote šią gimimo dieną?

Esu labai laiminga ir dėkinga. Jaučiu pilnatvę. Kasdien matau, jog turiu daugybę žmonių, kurie mane palaiko ir myli. Aš, dukra, dauguma mano šeimos narių ir draugai esame sveiki ir man tai – didžiausia gyvenimo dovana. Savo gimtadienį paminėjau ketvirtadienį „Imperial“ viešbutyje vykusiame „Eurovision“ vakarėlyje. Viskas baigėsi netikėtu susitikimu su pažįstamais naktiniame klube, jūra šampano, dovanomis ir šokiais iki paryčių.

Aistė Andrijauskaitė atšventė gimimo dieną / Asmeninio archyvo nuotr.
Aistė Andrijauskaitė atšventė gimimo dieną / Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš metus jūsų gyvenimas vertėsi aukštyn kojomis, išgyvenote brangių santykių baigtį, ėmėtės naujo verslo. Daug visko įvyko. Kaip šiandien jaučiatės emociškai?

Pastarieji dveji metai buvo audringi įvykių ir emocijų gausumu. Juk pernai vyriškos klasikinės avalynės parduotuvė šiuo metu man buvo naujas verslas. Taip pat įvyko susijungimas su „Baltic Model Management“, skyriausi su mylimuoju, susirgo mama, senelė atsidūrė reanimacijoje ir visa tai įvyko per keletą vasaros mėnesių.

Pernai per savo gimtadienį panorėjau atrasti ramybę, stiprybę bei savąjį balsą. Pagaliau esu harmonijoje su savimi. Mano puoselėjamas kūdikis, internetinė unikalių drabužių ir aksesuarų platforma „Aistishka“, žingsnis po žingsnio įgauna vis aiškesnį pavidalą ir formą. Karantinas išmokė neskubėti ir pasirinkti man tinkantį greitį, daugiau pasitikėti savo gebėjimais, patirtimi ir žiniomis.

Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kas šią dieną jus labiausiai palaiko, skatina judėti į priekį?

Visų pirma, mano šeima – mama, senelė, sesės, dukra. Antra – draugai, pažįstami, bendradarbiai. Nuo to laiko, kai atsivėriau apie savo jausmus, labai nustebino palaikymas žmonių, kurių visiškai nepažįstu. Esu dėkinga ir laiminga, jog mano nuoširdumas, atvirumas bei paprastumas kažkam padeda bei jie, skaitydami apie tam tikras situacijas, su kuriomis visai neseniai susidūriau, atranda kažką bendro.

Jei galėtumėte dešimtmečiu jaunesnei Aistei duoti vieną vienintelį patarimą, koks jis būtų?

Tau nereikia niekam nieko įrodinėti. Esi mylima ir vertinama tokia, kokia esi.

Aistė Andrijauskaitė / Elly Jurelly nuotr.
Aistė Andrijauskaitė / Elly Jurelly nuotr.

Su savo dukra turite gimtadieninių tradicijų, ką dažniausiai per šeimos šventes veikiate?

Per mano gimtadienį su dukra jokių tradicijų neturime. O per jos –  viską planuojame iš anksto ir taip, kaip ji nori. Tą dieną, jos norai – man įsakymas. Dažniausiai visas šventes šeimoje minime kartu. Suvažiuojame su artimiausiais į vaikystės namus, gaminamės valgyti, žaidžiame įvairius žaidimus, kalbame, juokiamės. Labai šeimyniškai, šiltai ir jaukiai.

O, kai pati buvau vaikas, mano draugai vasarą išvykdavo, tai linksmindavosi tik mano tėvai. Kai tapau paauglė, situacija buvo panaši, vėliau per savo gimtadienį visąlaik būdavau išvykusi kur nors į užsienį, dirbau modeliu. Ilgainiui susikūriau savo tradiciją – kasmet pasidovanoju suknelę ir batelių porą, vakare su draugėmis susitinku paminėti savo brandą (juokiasi).

Jaučiate, jog su kiekvienais metais įsipareigojimų daugėja?

Esu progresyvi mama ir  moteris. Biologinis mano amžius nepriklauso nuo priimamų sprendimų ar veiksmų. Mano gimimo data primena tik tai, jo gimiau dar Sovietų Sąjungos laikais ir prisimenu, kai laidinis telefonas namie buvo prabanga, o egzotiniai vaisiai išduodami tik pagal talonus. Kaip dukra juokauja, mama, tu iš praeito amžiaus, beveik dinozauras (juokiasi).

Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Visuomet sukotės modelių pasaulyje, kur egzistuoja negailestingas grožio kultas, kiek pati laiko skiriate savo išvaizdai?

Man labai pasisekė su genais. Viena iš pagrindinių priemonių mano išvaizdos puoselėjimo sąraše – priimti ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra šiandien. Su visais žilais plaukais, atsirandančiomis mimikos raukšlelėmis ir poreikiu daugiau dėmesio skirti odos ir kūno formų puoselėjimui. Į mano dienos rutiną įeina klasikinė veido odos priežiūra – prausimasis, tonizavimas, drėkinimas dieną, maitinimas vakare, kaukės kelis kartus per savaitę. Aš labai mažai naudoju makiažo, todėl mano oda visada kvėpuoja. Savo malonumui lankau šokius. Tai ne tik sportas, bet ir pozityvios energijos užtaisas. Po šokių veide dingsta susirūpinimas, o vietoje jo atsiranda šypsena ir akių spindesys.

Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip manote, kokie grožio ritualai yra būtini, kai žmogus perkopia 30-ies metų ribą?

Mūsų organizmo medžiagų apykaita lėtesnė, ląstelės taip pat praranda savo elastingumą, drėgmę, gebėjimą pasisavinti maistingas medžiagas, todėl reikia daugiau dėmesio ir laiko tam skirti. Atidžiau rinktis, ką ir kiek valgai, geri, kiek miegi, praleidi laiko gryname ore. Kokiomis nuotaikomis bei mintimis gyveni. Visi grožio ritualai turėtų prasidėti būtent nuo šito. Kosmetika jau yra papildoma išorinė priemonė. Ją taip pat svarbu tinkamai pasirinkti pagal amžių, odos tipą ir natūralią. Visi konservantai ir sintetiniai priedai ilguoju laikotarpiu tik kenkia.

Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Aistė Andrijauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kokios pozicijos laikotės, kai kalba pasisuka apie plastines operacijas, juk modelių pasaulyje taip dailinasi ne viena.

Aš nesu nusiteikusi priešiškai, bet ir nepritariu jaunoms, 30-ties nesulaukusioms moterims, kurios tokias operacijas darosi. Man asmeniškai yra negražu, kai visos atrodo vienodos it lėlės. Žmogaus grožis yra jo unikalume.

Ko sau palinkėtumėte ateinančiais metais?

Pasiekti numatytų tikslų. Ir sutikti vyrą, su kuriuo norėsiu dalytis savo meile, švelnumu, dėmesiu, laiku ir kartu kurti mudviejų ateitį.

Naujausi straipsniai