36-ąjį gimtadienį minintis choreografas Paulius Šinkūnas: „Šeima – mano gyvenimas“

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-09 19:34
Žinomas Lietuvos choreografas, „Twosome“ grupės narys, įvairių televizijos projektų dalyvis Paulius Šinkūnas vasario 9-ąją mini 36-ąjį gimtadienį. „Man karantinas parodė, kad viską sukonspektavus ir pasvėrus pliusus bei minusus, už šeimą nieko svarbesnio nėra“, – atvirame interviu sako Paulius.

Gimtadienį P.Šinkūnas pasitinka ramiai, artimiausių draugijoje. Pats šypteli, kad ir ne metas kokiems tai išskirtiniams baliams.

Kartu su ilgamete partnere Andra jiedu augina pirmagimį sūnų Beną, kuriam sausio mėnesį sukako dveji. Kokybiškas laikas su šeima choregrafui – pats svarbiausias. Iš pirmo žvilgsnio be televizijos ir įvairiausių projektų gyventi negalintis Paulius atviras – mylimoji visokeriopai palaiko, ir nors kartais gali pasirodyti, jog jis plėšosi tarp darbo bei namų, iš tiesų savo srities profesionalas balansą atrado jau seniai. 

Paulius Šinkūnas su sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas su sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.

Pauliau, su kokia nuotaika pabudote šiandien?

Gera. Šis gimtadienis toks ramus, šeima mane nuostabiai ir ypatingai pasveikino. Namuose jaučiuosi puikiai, būdamas tame jaukiame mūsų trijulės rate suprantu, kad jis man svarbesnis už bet kokį projektą. Šiandien visi reikalai padėti į šalį. Per daug įtempos veiklos metų išmokau darbo namo nesinešti. Kai esu kažkur kūrybiniame procese ar repetuoju – būnu vienoks, o namuose – jau visai kitas žmogus. Manau, tai visiškai normalu.

Gimtadienį paprastai aš labai mėgstu švęsti, išties tą darau visada, bet taip jau susiklostė kad net nuo šito reikia pailsėti. Esu ne iš tų, kurie mėgsta vakarėlius per „Zoom“.

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.

Panašu, kad ir metų pradžia buvo intensyvi. Su grupe „Twosome“ dalyvavote nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“.  Stebėjote ir sirgote už buvusius konkurentus per finalą?

Tiek praėjusiais metais, tiek šiais projektų, su kuriais dirbau, netrūko. Ir dar jų nemažai nusimato, tačiau atsipūsti laiko taip pat yra per akis. Dabar viskas vyksta kur kas lėčiau – laikomės visų saugumo rekomendacijų, stengiamės mažinti kontaktų kiekį, repetuojame itin mažai.

Kas liečia nacionalinę „Euroviziją“, dalyvavimas ten – puiki patirtis.  Žinoma, stebėjome finalą ir sirgome tik už „The Roop“. Ši grupė buvo akivaizdžiai večiausi pergalės, profesionaliausi. Na, manau, tą visi ir taip aiškiai matė. Juk ir balsų persvara nuo kitų dalyvių juos skyrė didžiulė. Konkursą stebėjome su Andra ir sūnumi. Visi esame didžiuliai tiek lietuviškosios, tiek didžiosios „Eurovizijos“ gerbėjai. 

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra / Asmeninio archyvo nuotr.

Dėl nesiliaujančių užmojų ir nuolatinio lėkimo šeima nepriekaištauja? 

Artimiausi mane labai palaiko, jei nepalaikytų, manau, tiek laiko grupei „Twosome“ ar kitiems reikalams neskirčiau. Juk viskas turi savo kainą. Vis kartoju, kad esu dėkingas už tą nuolatinį postūmį ir supratimą, kurį gaunu visu šimtu procentų. 

Mūsų su Andra atveju, esame pakankamai skirtingi, tačiau susieti panašių pomėgių. Vienas kitą papildome, mėgstame pasikalbėti, pasvajoti. 

Kiek laiko esate kartu?

Mes drauge – jau dvylika metų. Galiu drąsiai pasakyti, jog santykių karantinas absoliučiai nepakeitė. Kartu mėgstame būti, todėl tai – anoks iššūkis. Pirmagimio susilaukėme prieš dvejus metus, o iki to laiko net dešimtmetį bendravome, gyvenome, įsirenginėjome namus. 

Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.
Paulius Šinkūnas su mylimąja Andra ir sūnumi Benu / Asmeninio archyvo nuotr.

Gimus sūnui, net visi trys leidomės į įspūdingą kelionę nuo Klaipėdos iki Danijos. Aplankėme ir Švediją, ir Norvegiją. Su šešerių mėnesių sūnumi nepabijojome leistis į nuotykį. Su Andra mums patinka atrasti naujas šalis. Tąkart nuvažiavome kažkur pusantro tūkstančio kilometrų. Įveikę nemažai kelio ir pamatę daug nuostabių skandinavijos vietų su mažyliu ant rankų net paspirtukais po Kapenhagą lakstėme. Buvo visko. 

Karantinas tik sustiprino jūsų tarpusavio ryšį?

 

Naujausi straipsniai