36-ąjį gimtadienį mininti N.Pareigytė-Rukaitienė: „Šeimos pagausėjimas būtų didžiulė dovana“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukrele Patricija / E.Majauskienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 27-ąją dainininkei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei sukanka 36-eri. Pakiliomis nuotaikomis gimimo dieną pasitinkanti atlikėja akimirką pokalbiui su Žmonės.lt atranda išėjusi trumpam pasivaikščiojimui.

„Kadangi dabar turiu nemažai laiko laisvo, tai iki keturių kilometrų atstumu visur vaikštau pėsčiomis. O ir šeimoje dabar bandome įvesti tradiciją kiekvieną vakarą prieš vakarienę išeiti pasivaikščioti. Bandome prisigalvoti pramogų“, – Portalui Žmonės.lt pasakoja ji.

Puikia nuotaika visuomet spinduliuojanti N.Pareigytė-Rukaitienė ir šįkart neliūdi, kad gimtadienį tenka pasitikti ramiai, karantino sąlygomis.

„Šiemet, man atrodo, kad šventė bus tokia pat tobula kaip ir kiekvienais metais. Svarbiausia, kad būtų artimieji šalia, kad Patricija būtų šalia. Iš tiesų, pastaruoju metu tas mano šventimas yra visiškai ramus ir aš puikiai žinau, kodėl. Mano darbas yra vakarėliai, tad didelių švenčių tiesiog nebesinori. Matyt, tai yra mano darbo minusas – kai jau atšventi tiek su visais, per savo gimtadienį nori pabūti ramiai“, – atvirauja pašnekovė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, čia Nijolė priduria, kad gimimo dieną visuomet norėjo švęsti istorinėje vietoje.  „Man patinka dvarai, patinka pilys. Norėčiau kur nors Prancūzijos pilyje būti, kur vyktų pasirodymai, apsirengti išskirtiniais rūbais, taip netgi nusikelti į renesanso laikus. Gal kada nors ir išsipildys tokia svajonė“, – šypteli ji.

Atšvęsti gimtadienį dvare N.Pareigytė-Rukaitienė norėjo dar šiemet, tačiau planus sujaukė pandemija.

„Iš tiesų, dar rugpjūčio mėnesį mes buvome susitikę su renginių organizatore, planavome gimtadienį daryti dvare. Nespėjome pilnai išpildyti idėjos, bet jau buvo aptarta, kas ir kur vyks. Išėjo taip, kaip išėjo. Gal ir gerai – sutaupysiu pinigėlių“, – pozityvą ir čia įžvelgia dainininkė.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukrele Patricija / Erikos Majauskienės nuotr.

36-ąjį gimtadienį mininti Nijolė šypsosi, kad laikui bėgant gyvenimo kokybė tik gerėja. Tiesa, moteris prisimena, kad 30-metį pasitikti buvo sudėtinga.

„Kai man suėjo 30 metų, dvi dienas labai liūdėjau. Tuo metu galvojau – eina sau, 30 metų, siaubas. Atrodo, kai jau 20-metis baigiasi, tai jau rimti reikalai. O šiaip, su metais gyvenimas tik gerėja, neturiu kažkokių nusiskundimų. Ateina patirtis, kuri labai vertinga ir jos labai reikia“, – įsitikinusi ji.

Paklausta, ar pasitikdama gimtadienį nesvajoja apie gausesnę šeimą, Nijolė nusišypso: „Pagausėjimas būtų didžiulė dovana, tad kaip Dievulis duos. Nėra, kad labai planuojame, bet abu norėtumėme. O iš esmės, kai sueina 36-eri, supranti, kad sveikata yra didžiausias turtas, tai dėl to ir visur vaikštau pėsčiomis. Noriu būti sveika.“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau