35-erių sulaukusią Jessicą Albą jos vyras pasveikino viešai: „Man pilve vis dar skraido drugeliai“

Jessica Alba ir Cashas Warrenas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-29 16:26
Ketvirtadienį viena gražiausių Holivudo aktorių Jessica Alba šventė 35-ąjį gimtadienį, o šia proga jos vyras kino prodiuseris Cashas Warrenas (37 m.) viešai pasveikino savo žmoną.

Pora susituokė 2008-aisiais ir augina dvi dukteris, septynerių Honor ir ketverių Haven. Jessicai ketvirtadienį švenčiant 35-ąjį gimtadienį, Cashas per „Instagram“ paskelbė emocingas liaupses sutuoktinei.

Šalia gražios nuotraukos, kurioje pora įsiamžinusi kartu, Cashas parašė: „Šalia tavęs man vis dar skraido drugeliai pilve. Aš vis dar prabundu vidury nakties ir šypsausi, nes tu esi šalia. Aš vis dar juokiuosi iš tavo pokštų. Tu mane vis dar įkvepi. Vis dar esu priblokštas tavo grožio. Vienintelis dalykas, kuris pasikeitė nuo pirmosios dienos, kai sutikau tave, yra mūsų amžius. Laimingo gimtadienio, mano mieloji meile!!!“.

Mylimo vyro sujaudinta Jessica Alba pacitavo šį sveikinimą savo pačios „Instagram“ paskyroje ir pridėjo kelias širdutes.

„Nuodėmių miesto“ („Sin City“) žvaigždės gimimo diena aiškiai buvo puiki – ji šventė su draugais ir šeima, o apie linksmybes papasakojo „Snapchat“ paskyroje.

Tarp jos mergaičių įteiktų dovanų yra mielų piešinių. Be to, jai buvo įteiktos kelios didelės puokštės ir šokoladinis tortas be gliuteno ir pieno produktų iš „Sweet Laurel Bakery“.

Tarp brangesnių dovanų buvo pirkinys iš Londono juvelyrinės parduotuvės „Ruifier“, bet Jessica neatskleidė, nuo ko ši dovana.

Feeling so loved today ????

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Aktorė išlieka tarp gražiausių Holivudo moterų, o neseniai pripažino, kad dabar, būdama vyresnė, daug labiau pasitiki savimi.

„Turiu pasakyti, kad būdama 35-erių sau patinku labiau nei tuomet, kai buvau 25-erių, – praėjusį mėnesį sakė ji „E! News“. – Tikrai išgyvenau krizę būdama 25-erių, 26-erių, 27-erių. Nežinau, tai buvo kaip trejų metų krizė. Tada, būdama 28-erių, susilaukiau Honor ir pasijutau, kad viskas stojo į savo vietas ir įgavo prasmę“.

„Dabar jaučiuosi tikrai gerai ir labai džiaugiuosi sulaukusi 35-erių“, – pridūrė ji.

Best bday morning w my @kellysawyer -love you my sweet! Xoxo

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

From mah babies????????????????????????????????????

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Happy Birthday to meeee! ????

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai