35-erių metų gimtadienį minintis princas Harry prakalbo apie sūnų: „Jis jau toks didelis“

Princas Harry su žmona ir sūnumi / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-15 19:19
Didžiosios Britanijos princas Harry rugsėjo 15-ąją švenčia 35-ąją gimimo dieną. Šventės išvakarėse, lankydamasis vienoje mokykloje, princas keliais žodžiais papasakojo apie sūnų, gimusį gegužę.

„Jis auga puikiai ir jam sekasi labai gerai, – kalbėjo princas Harry. – Ir jis kasdien tampa vis didesnis“.

Nors su sūnaus auginimu vyras tvarkosi puikiai, viename interviu jis yra minėjęs, kad norėtų turėti „ne per daug“ vaikų. Ir tam jis turi stiprų argumentą.

Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.

„Daugiausiai norėčiau dviejų, – tąkart kalbėjo Sasekso hercogas. – Manau, kad vieta, kurioje mes gyvename yra pasiskolinta. Todėl mes turime stengtis po savęs ateities kartoms ją palikti gražesnę nei radome“.

Princą Harry pasveikino ir žmona Meghan Markle. Judviejų „Instagram“ paskyroje pasirodė įrašas, kuriame Meghan švelniai atsiliepią apie vyrą.

Sasekso hercogų paskyra instagram'e: Meghan sveikinimas / „Instagram“ nuotr.
Sasekso hercogų paskyra instagram'e: Meghan sveikinimas / „Instagram“ nuotr.

„Tavo atsidavimas ir rūpestis yra tai, kad mane kasdien įkvepia. Tu esi geriausias vyras ir nuostabiausias tėtis mūsų sūnui. Mylime tave“, – rašė hercogienė.

Princą Harry su gimimo diena instagram'e pasveikino ir vyresnysis brolis su žmona Kate Middleton. Jie pasidalijo gražia brolių fotografija su prierašu: „Linkime labai laimingo gimtadienio Sasekso hercogui“.

Kensingtono rūmų paskyra instagram'e: Kembdridžo hercogų sveikinimas / „Instagram“ nuotr.
Kensingtono rūmų paskyra instagram'e: Kembdridžo hercogų sveikinimas / „Instagram“ nuotr.

Sūnus Archie pakeitė poros gyvenimą. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jautėsi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris tąkart kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

„Su džiaugsmu pranešu, kad mes su Meghan šįryt susilaukėme labai sveiko berniuko. Mama ir kūdikis jaučiasi nepaprastai gerai. Tai buvo nuostabiausia patirtis, kokią tik galėjau kada nors įsivaizduoti. Aš labai didžiuojuosi savo žmona. Man yra sunkiai suprantama, kaip moterys tai padaro, bet mes abu esame labai dėkingi už visą meilę ir paramą, kurią gavome. Tai buvo nuostabu. Norėjau su visais pasidalinti savo jausmais“, – emocijų neslėpė princas Harry.

Vėliau, parodę visuomenei mažylį, princas Harry pasakojo, kaip gera būti tėčiu ir koks tai nuostabus jausmas.

„Dar tik kelios dienos, kai esame kartu, bet esame beprotiškai laimingi turėdami šį džiaugsmo paketą,“ – kalbėjo princas Harry.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai