35-ąjį jubiliejų atšventęs prodiuseris Dominykas Kubilius: „Myliu, turiu mėgstamą darbą ir pinigų, tad nežinau, ko dar norėti“

„Žvaigždžių duetų“ dalyviai sveikina Dominyką Kubilių / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-04-09 18:27
Nors televizijos laidų prodiuseris Dominykas Kubilius (35) savo jubiliejų atšventė balandžio 6 dieną Druskininkuose, antradienį vykusiame „Žvaigždžių duetų“ filmavime jis sulaukė malonios staigmenos iš kolegų, filmavimo grupės narių ir projekto dalyvių.

Dominykas buvo apipiltas pavėluotais sveikinimais prieš prasidedant filmavimo darbams, jam įteikta didelė gėlių puokštė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

„Man buvo tikra staigmena, net nesitikėjau, kad jie mane pasveikins. Mano gimtadienis buvo šeštadienį, jį praleidau Druskininkuose su snieglente“, – portalui Žmonės.lt sakė prodiuseris.

Vyras prisipažino, itin pamėgęs ekstremalų sportą ir ne pirmą kartą besimėgaujantis snieglenčių teikiamais malonumais. „Šį gimtadienį taip pat gavau specialius sportinius batelius, nes ketinu pradėti žaisti skvošą“, – sakė D.Kubilius.

„Ko sau palinkėčiau? Babkių, – juokėsi Dominykas. – Nors kai pagalvoji, tai turiu šiaip viską, ko tik gali norėti ir ką galima pasiekti iki tokių metų: turiu meilę (Dominykas jau ne vienerius metus draugauja su prodiusere Laura Paukšte, – aut. past.), mėgstamą darbą ir tų pinigų turiu, tad nežinau, ko dar galima norėti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai