35-ąjį gimtadienį švenčiančiai Gisele Bundchen – sveikinimų lavina „Instagram“ tinkle

Gisele Bundchen / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-21 09:53
Šį pavasarį su podiumu atsisveikinęs vienas žymiausių supermodelių Gisele Bundchen pirmadienį šventė savo 35-ąjį gimtadienį. Nepaisant karjeros ant podiumo pabaigos, gražioji brazilė ir toliau išlieka populiarus reklaminis veidas (neseniai ji visiškai nuoga pozavo „Vogue“ viršeliui, ją bus galima išvysti ne vienoje rudens-žiemos kampanijoje) ir kolegų, mados prekių ženklų bei fotografų numylėtinė.

Tuo buvo galima įsitikinti peržvelgus įvairių mados namų, grožio meistrų ir fotografų paskyras socialiniame tinkle „Instagram“ – visą pirmadienį čia buvo dalijamasi Gisele nuotraukomis ir sveikinimais bei linkėjimais jos gimtadienio proga. 

„Šitiek metų dirbome kartu ir tu visada nuostabi. Su gimtadieniu!!!!!!“ – po savo ir supermodelio nuotrauka „Instagram“ paskyroje parašė vienas žymiausių mados fotografų, iš Peru kilęs Mario Testino.

Puikios dienos gimtadienio proga supermodeliui linkėjo ir sveikinimus siuntė „Givenchy“ kūrybos vadovas Riccardo Tisci, pasaulinio garso vizažistas Peteris Philipsas, garsusis mados fotografas Peteris Lindberghas ir daugelis kitų. 

 

HAVE A BEAUTIFUL DAY, YOU BEAUTIFUL SOUL @gisele @inezvinoodh #love #beauty #happybirhtday #angel #sexy

A photo posted by riccardotisci17 (@riccardotisci17) on

Pats supermodelis gimtadienio proga „Instagram“ pasidalino savo ir savo dvynės sesers Patricios nuotraukomis (abi seserys vaikystėje, paauglystėje ir dabar) ir pasveikino seserį su gimtadieniu!

 
Kviečiame pažvelgti į dar kelis Gisele Bundchen skirtus sveikinimus „Instagram“ tinkle jos 35-ojo gimtadienio proga!

 

WITH GISELE! #happybirthday #giselebundchen @gisele #peterlindbergh @2bmanagement @gagosiangallery

A photo posted by Peter Lindbergh (@therealpeterlindbergh) on

 

Happy Birthday @Gisele!

A photo posted by Marc Jacobs (@marcjacobs) on

Elaima.lt

Naujausi straipsniai